Automechanik+ vodič kamiónu

RALU, s.r.o.

Miesto práce
Dvorčianska, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacdľa flexibility, výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Máte záujem kombinovať monotónnu prácu automechanika s jazdou v kamióne?
...To hľadáme...
a/ automechanik
- servis a oprava nákladných motorových vozidiel
- manuálna údržba a servis vozového parku (autá, kamióny, návesy)
- autá značky VOLVO- časť pod gold, zvyšok pod blue kontraktmi
- spolupráca s vodičmi a manažérom vozového parku
b/
- vodič C, CE ad hoc po SK+ blízky región= dľa potreby, dľa dohody s dispečingom

- základný plat 1000EUR brutto
(viac= s prihliadnutím na skúsenosti automechanika a ochotu využívať kombináciu vodičského oprávnenia CE)
- príplatky za nočnú prácu/sviatok/nadčas
- paušalizovaná úhrada príspevkov 50EUR/ odpracovaný mesiac (po skončení skúšobnej lehoty)
- stála zdravotná služba
- pravidelné školenia vodičov a zvyšovanie kvalifikácie

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
- KARTA VODIČA
- KKV
- občianska a dopravná bezúhonnosť
- zdravotný preukaz
- ochota pracovať, samostatnosť, presnosť
- časová flexibilita

Spoločnosť je zameraná na medzinárodnú nákladnú dopravu do krajín EÚ (hlavne Španielsko, Portugalsko, Taliansko).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3996272  Megjelentetés dátuma: 5.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac