Produktový manažér

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacmesačné prémie do 13%, 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový manažér(PM) plánuje, rozvíja, koordinuje, analyzuje a vyhodnocuje jemu zverené projekty. Priebežne informuje manažment spoločnosti v podstatných fázach plánovania, realizácie a vyhodnocovania svojich projektov. Vytvára prezentácie dokumentujúce vývoj jemu zverených oblastí.

PM zodpovedá za:
- stratégiu značiek v rámci zverených produktových skupín, vytýčenie strategických cieľov, taktiky, marketingový plán a jeho následnú implementáciu
- vývoj a launch nových produktov v danom portfóliu
- správa a prerozdeľovanie zvereného budgetu medzi ATL a BTL aktivity

- PM vyvíja neustálu starostlivosti o zverené produktové skupiny na základe informácií z prieskumu trhu
- vyhodnocuje prevedené marketingové činnosti
- navrhuje metódy a analyzuje dosiahnuté ciele z dostupných prieskumov trhu a z interných dát spoločnosti
- koordinuje činnosti s ostatnými oddeleniami s cieľom optimálneho načasovania a informovanosti o realizovaných marketingových aktivitách

- pracovný pomer na dobu neurčitú
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- kreatívna rôznorodá práca pre stabilnú zahraničnú spoločnosť
- jazykové vzdelávanie a osobný rozvoj
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- náborový príspevok
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príspevok zamestnávateľa na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Hľadáme produktového manažéra, ktorý doplní tím na marketingovom oddelení spoločnosti. Vyžadujeme skúsenosť v FMCG, s tvorbou ATL aktivít (TV spoty, mediálne plány,...) a koordináciou viacerých tímov, ktoré spolupracujú pri projektových zadaniach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- analytické a strategické myslenie
- kreatívny prístup
- samostatnosť a zodpovednosť
- tímový hráč
- proaktivita
- časová flexibilita
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti FMCG (vývoj produktov, vedenie ATL a BTL kampaní, tvorba mediálnych plánov,...)

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3557973  Megjelentetés dátuma: 17.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac