Asistent/ka Key Account Manažérov

RAJO s.r.o.

Miesto práce
Studená 35, Bratislava
Termín nástupu
Január 2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ mesačné prémie do výšky 15%, 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš úspešný predajný tím hľadá podporu v administratívnych činnostiach. Venoval/a by si sa najmä:
- príprave a spracovaniu dát pre potreby oddelenia predaja
- komunikácii so zákazníkmi a starostlivosti o ich databázu
- evidencii faktúr, platieb zákazníkov
- riadeniu denných činností a riešeniu operatívnych situácií
- prácou v IS SAP

Pozícia je zástup počas materskej dovolenky

- jazykové vzdelávanie a osobný rozvoj
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- náborový príspevok
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- príspevok na DDS
- MultiSport karta
- príspevky pri pracovných/ životných jubileách
- príspevok za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za všetky zaslané reakcie kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné zručnosti (verbálne/ písomné)
- organizačné schopnosti
- precíznosť a profesionálne vystupovanie
- motivácia a chuť rozvíjať sa
- dynamická osobnosť so zodpovedným prístupom

MEGGLE Slovakia s. r. o. - člen skupiny MEGGLE, vyrábajúci pod značkou produktov RAJO, je najvýznamnejším výrobcom a inovátorom v slovenskom mliekarenskom priemysle. Naším cieľom nie je len výroba kvalitných produktov, ale byť aj zodpovedným obchodným partnerom , odberateľom a v neposlednom rade aj zamestnávateľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3501362  Megjelentetés dátuma: 22.12.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac