Servisný technik telekomunikačných služieb

RAINSIDE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacZverejňujeme minimálnu úroveň mzdy na danej pozícii. Základná mzda je od úrovne 1400,- EUR/mesiac, ale finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného kandidáta a je preto predmetom individuálnej dohody. Na pozícii je garantovaný aj 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť RAINSIDE s.r.o. hľadá na svoje technické oddelenie nového kolegu, ktorého náplňou práce bude výstavba metalických a optických sietí a inštalácia a servis poskytovaných telekomunikačných služieb.

Hlavné činnosti:
- Inštalácia služieb u zákazníkov
- Servisné zásahy a riešenie porúch (internetové pripojenia, dátové okruhy, VoIP telefónia, IP TV, atď.)
- Montáž a práca na metalickej a optickej kabeláži
- Inštalácia a údržba rádiových spojov
- Montáž kamerových systémov
- Komunikácia a spolupráca ako s kolegami, tak aj s koncovými klientami

Pri práci Vám ochotne pomôže a zaučí Vás skúsenejší kolega, s ktorým budete spolupracovať.

RAINSIDE ponúka prácu v príjemnom prostredí, s možnosťou ďalšieho rozvoja. Kladieme dôraz na vzájomnú spoluprácu a priateľské vzťahy ako v rámci firmy, tak aj s našimi zákazníkmi.

Zamestnanecké benefity:
- 13. plat
- Firemný mobilný telefón aj na súkromné účely
- Firemný počítač aj na súkromné účely
- Všetok potrebný pracovný odev a pomôcky
- Možnosť ďalšieho rozvoja
- Výborná dostupnosť pracoviska (Nivy Tower)

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v spoločnosti RAINSIDE s.r.o., veľmi si to vážime. Prosíme Vás o zaslanie aktuálneho životopisu na emailovú adresu [email protected] . Po skončení výberového konania a vyhodnotení životopisov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti RAINSIDE s.r.o. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti RAINSIDE s.r.o. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti RAINSIDE s.r.o. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: [email protected]. Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Spoločnosť RAINSIDE s.r.o. nebude osobné údaje odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie alebo Elektrotechnický smer - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dochvíľnosť
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Pracovitosť
- Iniciatíva pri riešení problémov
- Flexibilita
- Učenlivosť

Sme etablovaná spoločnosť na slovenskom telekomunikačnom trhu s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania komplexných riešení ako napríklad garantované internetové pripojenia, prepojenie firemných pobočiek, IT bezpečnosť, budovanie WiFi a LAN siete, IPTV, VoIP hlasové, cloudové alebo hostingové služby.

Jednou z našich výhod je naša vlastná optická telekomunikačná sieť, ktorá nám umožňuje poskytovať najmodernejšie služby s vysokou úrovňou kvality, spolahlivosti a bezpečnosti. Našu optickú sieť budujeme už roky a každoročne ju rozširujeme a zväčšujeme tak náš dosah.

RAINSIDE s.r.o. predstavuje vhodnú alternatívu ku tradičným telekomunikačným operátorom pre klientov, ktorí dokážu oceniť osobný a ľudský prístup, vyžadujú riešenia navrhnuté na mieru a hľadajú dlhodobého a spoľahlivého partnera. Medzi našich verných klientov patria veľké spoločnosti, developeri, malí a strední podnikatelia, ale aj domácnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3418083  Megjelentetés dátuma: 5.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac