Prevádzkový riaditeľ v oblasti železničnej prepravy (m/ž)

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 22, Bratislava
3 500 EUR/mesiacod 3.500 € brutto + variabilná zložka mzdy + odmeny (mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností a bude upresnené na osobnom pohovore s kandidátom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť napreduje a rastie a preto rozširujeme náš železničiarsky tím o Prevádzkového riaditeľa.

Hľadáme železničiara "telom aj dušou". Skúsenosti v oblasti železničnej prepravy minimálne 5 rokov sú pre nás veľmi dôležité.

Prevádzkový riaditeľ zodpovedá za riadenie železničnej prevádzky a za riadenie úseku prevádzky na Slovensku.

Medzi ďalšie činnosti ďalej patrí:
  • komplexné riadenie a koordinácia prevádzky v zmysle schváleného podnikateľského plánu,
  • realizácia a rozvíjanie obchodných vzťahov v oblasti dopravy, vozňového a rušňového hospodárstva,
  • navrhovanie bezpečnostných a podnikateľských cieľov a manažérskych programov pre splnenie týchto cieľov,
  • rokovanie s odberateľmi a dodávateľmi o podmienkach zmluvných vzťahov za úsek prevádzky, s dopravnými úradmi a inými inštitúciami v oblasti železničnej dopravy,
  • výber a hodnotenie dodávateľov dopravných služieb, údržby vozňov a HDV, informačných technológií prevádzky,
  • realizácia prevádzkových činností v súlade so SRB a IMS za účelom splnenia plánu,
  • monitorovanie činností prevádzky a ich vyhodnocovanie,
  • implementáciu opatrení s cieľom zlepšenia SRB v prevádzke,
  • vyhodnocovanie plnenia plánu v oblasti prevádzky,
  • presadzovanie kultúry bezpečnosti v spoločnosti,
  • riadenie nápravnej a preventívnej činnosti na prevádzkovom úseku,
  • navrhovanie opatrení na zlepšenie prevádzky.

  • Motivujúce finančné ohodnotenie.
  • Služobný automobil, mobilný telefón, notebook.
  • Káva, nápoje a ovocie na pracovisku.
  • Zázemie stabilnej a silnej slovenskej spoločnosti.
  • Istota finančného zázemia.
  • Otvorená a neformálna firemná kultúra.
  • Rodinná atmosféra.
  • Skvelý tím.
  • Príjemné pracovné prostredie v oblasti Bratislava Nové Mesto (nie Open-space).
  • Program výučby cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom priamo na pracovisku.
  • Možnosť vzdelávania a sebarealizácie.
  • Odmena v programe ,,Odporuč známeho".
  • Firemné spoločenské a športové akcie počas celého roka.
  • Pružný pracovný čas a flexibilitu práce.
  • Firemné zľavy.
  • Multisport karta.
  • A iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava / logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v železničnej preprave

Počet rokov praxe

5

Naša spoločnosť je lídrom vo svojom odvetví a sme hrdí na to, že ponúkame špičkové riešenia a služby našim klientom po celej Európe.
Sme zároveň oddaní k rozvoju našich ľudských zdrojov a hľadáme dynamického jednotlivca, ktorí sa k nám pridá na našej ceste k úspechu.
Railtrans International a.s. poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne.
Naša spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky a v roku 2018 sa RTI stalo najväčším špeditérom dreva na Slovensku.
RTI sa v ankete Najzamestnávateľ 2019, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia umiestnila na 4. mieste medzi zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika.
Nesmierne si ceníme, že sme boli zaradení medzi top spoločnosti, pre ktoré by chceli uchádzači pracovať.
Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.railtrans.eu.
Sledujte nás na sociálnej sieti LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/railtrans-international-a-s

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daša Magulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4198029  Megjelentetés dátuma: 7.11.2021  Alapbér (bruttó): 3 500 EUR/mesiac