Zástupca riaditeľa spoločnosti

Railtrans International, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 22, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Team oddelenia prevádzky rozširujeme o zodpovedného kolegu/ kolegyňu na pozíciu Zástupca riaditeľa oddelenia železničnej prevádzky

Hlavnou úlohou nového manažéra bude:
  • riadenie a vedenie teamu oddelenia prevádzky, počas zastupovanie prevádzkového riaditeľa (ktoré sa skladá z vedúcich oddelenia, technologického oddelenia, oddelenia dispečingu, koordinátorov, rušňovodičov)
  • zastrešenie zástupu a tiež pravá ruka riaditeľa prevádzky, vlastné kompetencie
  • kontrola realizácie železničných prepráv podľa obchodných plánov
  • zodpovednosť za kontrolu nákladov a kalkulácií
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami a vedením spoločnosti
  • zodpovednosť za komunikáciu so železničnou infraštruktúrou a dopravcami

  • zodpovedajúce a motivujúce finančné ohodnotenie -
,,Mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností a bude upresnené na osobnom pohovore s kandidátom."

  • zaujímavý motivačný a vzdelávací program spoločnosti
  • program výučby cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom
  • pomôcky: PC a služobný telefón aj na súkromné účely
  • k dispozícií služobné vozidlo pre potreby pracovných ciest
  • možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí

Žiadame uchadzačov aby nám zasielali životopisy v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vhodných na uvedenú pozíciu.

Spoločnosť Railtrans International, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej „Nariadenie“) na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov. Informácie o možnosti uplatnenia Vašich práv v súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na stránke www.railtrans.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Železničná doprava, logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • znalosť anglického jazyka PODMIENKOU, nemecký alebo maďarský jazyk veľkou VÝHODOU
  • prehľad v technologických procesoch železničnej prevádzky požadovaná
  • prax v železničnej doprave alebo preprave veľkou požadovaná
  • teamový hráč orientujúci sa na výsledok
  • prax z vedúcej alebo riadiacej pozície PODMIENKOU
  • schopnosť samostatne plniť úlohy a rozhodovať

Sme úspešná, moderná a rýchlorastúca spoločnosť, ktorá poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne. Naša spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky a v roku 2018 sa RTI stalo najväčším špeditérom dreva na Slovensku. RTI sa v ankete Najzamestnávateľ 2019, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia umiestnila na 4. mieste medzi zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika. Nesmierne si ceníme, že sme boli zaradení medzi top spoločnosti, pre ktoré by chceli uchádzači pracovať.
Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.railtrans.eu.
Sledujte nás na sociálnej sieti LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/railtrans-international-a-s

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daša Magulová
E-mail: poslať životopis
ID: 3445112  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 €