Rozpočtár - dopravné stavby

RAIL Group a.s.

Miesto práce
Mlynské Nivy 36, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preštudovanie PD pridelenej stavby
- kontrola výkazu výmer
- spracovanie výkazu výmer
- spracovanie súpisu vykonaných prác pre fakturáciu na základe doručených podkladov
- participáciu na príprave realizovaných projektov
- vedenie agendy pridelených projektov
- kompletizácia podkladov k odovzdaniu ukončených projektov
- vyžiadanie a následné vyhodnotenie cenových ponúk od subdodávateľov
- kontrola fakturovaných prác a dodávok

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor.

Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme rozpočtára na dopravné stavby - cestné komunikácie všetkých tried, chodníky, železničné zvršky a spodky, cestné a železničné mosty, viadukty, estakády a iné.
Znalosť programov pre oceňovanie stavebných prác napr. Cenkros Plus, Oskar, Odis a pod.

Prax na podobnej pozícii nutná.

Stavebná spoločnosť

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2768924  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou