Špecialista na regulačné výkazníctvo (20 h/týždenne | Ž/M/ZP)

Raiffeisen Bank International AG Slovak Branch, pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Karadžičova 14, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
25.01.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Úlohy spojené so zasielaním kontrolných výkazov štátnym orgánom a externým audítorom
– Zavedenie nových dynamických výkazov
– Priebežné sledovanie zmien právnych predpisov a regulačných usmernení
– Spolupráca a komunikácia s audítormi a regulačnými úradmi

Čaká Vás pracovná pozícia v Bratislave, ktorá prináša mnoho výziev v jednej z popredných
rakúskych investičných bánk so zameraním na strednú a východnú Európu.
Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas a kompletné vybavenie na prácu z domu. Za túto prácu na čiastočný úväzok (20h/týždenne) ponúkame ohodnotenie vo výške 1,250 EUR/mesačne.

Sme hrdí na to, že sme zamestnávateľ, ktorý ponúka rovnosť príležitostí. Posúdení budú
všetci kvalifikovaní uchádzači, bez ohľadu na vek, národnosť, rasu alebo farbu pleti,
pôvod, náboženstvo, politické alebo iné názory, pohlavie, sexuálnu orientáciu alebo zdravotné
znevýhodnenie.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na registráciu Vašej žiadosti na našej webovej
stránke: https://jobs.rcb.at/Onlinebewerbung/Programme/onlinebewerbung_start.php?template=1&objnr=82348

Vezmite, prosím, na vedomie, že žiadosti budeme
posudzovať len prostredníctvom nášho nástroja.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie najmä v odbore obchod, ekonómia, financie alebo IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Mierne pokročilý
Data bases - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Relevantné pracovné skúsenosti s účtovníctvom, kontrolnými výkazmi alebo IT sú výhodou

– Technické zručnosti (Excel, SQL, databázy,…)
– Plynulá znalosť slovenského a anglického jazyka
– Dobré komunikačné schopnosti pre internú komunikáciu a komunikáciu s regulačnými
úradmi a pod.

Raiffeisen Centrobank AG (RCB) je kompetenčným centrom pre obchodovanie s certifikátmi a akciami v Rakúsku so silným regionálnym zameraním na strednú a východnú Európu. Ako priekopník a líder na trhu v oblasti štruktúrovaných produktov ponúka RCB širokú škálu certifikátov pre všetky situácie na trhu a potreby klientov.
ID: 4245626  Megjelentetés dátuma: 25.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac