Manažér

RAI - INTERNACIONAL, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Divízia RAI Limo - limuzíny pre výnimočné dni, zaoberajúca sa firemnými eventami, promo akciami, party... hľadá kreatívneho managera s príjemným vystupovaním.
Bližšie info - www.railimo.sk

Náplňou práce je komunikácia s klientmi, realizácia objednávok na limuzíny.

Náplňou práce je aj pristavovanie vozidiel v rámci Slovenska pre klinetov, starostlivosť o vozový park. Práca je vykonávaná v pracovných dňoch od pondelka do piatku.

Termín nástupu - ihneď.

Podmienkou je znalosť anglického jazyka a vodičský preukaz /aktívny vodič/

Práca v stabilnej spoločnosti, možnosť individuálneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať aj s fotografiou mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Podmienkou je znalosť anglického jazyka, komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, vodičský preukaz B. Pracovné skúsenosti s prácou v zahraničí výhodou.

Prosíme o zváženie znalosti anglického jazyka - je nevyhnutná na komunikáciu s klientmi.

Aktivity našej spoločnosti tvorí limuzínový servis, operatívny leasing, prenájom vozidiel. Viac info na www.rai.sk
RAI Internacional
Námestie Slobody 2
Odštepný závod Bratislava, Galvaniho 28, 821 04 Bratislava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3489090  Megjelentetés dátuma: 10.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 EUR/mesiac