Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Pracovník rýchleho občerstvenia

RAFF s.r.o.

Miesto práce
Skladná, Čaňa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s pokladňou, príprava rýchleho občerstvenia, rozvoz stravy, udržiavanie čistoty a poriadku.

Príspevok na stravu, zľavy pre zamestnancov, pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

BULLI-KEBAB je rodinný podnik založený v roku 2012 v Košiciach. Sme rastúca spoločnosť, hľadáme šikovných ľudí, ktorých radi privítame v našom tíme. Spokojnosť našich zákazníkov a zamestnancov je našou prioritou.
ID: 4440705  Megjelentetés dátuma: 6.10.2022  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.