Brigádnik v servise nákladných áut

Radovan Bekeč - TRUCK SERVICE

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
3,50€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri oprravách nákladných a prípojných motorových vozidiel.

Odborné školenia zamestnancov, wellness oddych, firemné akcie, pracovné odevy a obuv.

Záujemcovia môžu posielať svoje životopisy na dole uvedený mail. V predmete mailu uveďte "Automechanik, autoelektrikár". Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám. Vybraní uchádzači budú podrobení krátkemu pohovoru a overeniu si znalostí z danej oblasti.
Možnosť predlženia dohody aj po skončení letných prázdnin.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

Automechanik/autoelektrikár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Chuť vzdelávať sa a učiť sa nové veci

Firma zaoberajúca sa diagnostikou a servisom nákladných a prípojných vozidiel.
Patríme do skupiny Q SERVICE TRUCK ktorá združuje nákladné autoservisy v strednej Európe. Sme firma ktorá má bohaté skúsenosti v oblasti servisu nákladných vozidiel, pracujeme s kvalitným vybavením máme brzdovú stolicu, test vôle náprav, diagnostiku Jaltest a Taxa. Ak spĺňaš predpoklady určite sa nám ozvi a dohodneme termín pohovoru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3443307  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50€/hodina