Truhlář

Radoslav VNENČÁK

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
44 000 - 57 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme rodinná firma působící v oboru 23 let. Naše firma se zaměřuje na výrobu nábytkových prvků z lamina, dýhovaných desek, masivu, v kombinaci s kovem a sklem. Spolupracujeme s řadou architektů. Od počátku klademe důraz na vysokou kvalitu služeb pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Hledáme posilu do týmu

Truhlář

Pracovní náplní bude

  • výroba zakázkového nábytku dle připravené dokumentace
  • spolupráce v přátelském kolektivu
  • výroba a montáž nábytku - vestavěné skříně, kuchyňské linky, předsíně, obývací pokoje, dětské pokoje a jiné prvky interiéru

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • podmínkou je vyučení v oboru truhlář
  • praxe není nutná, ale je výhodou
  • přijmeme i šikovné absolventy - truhláře - bez praxe se zájmem o obor

Výhodou bude, pokud budete umět

  • pokud jste spolehlivý, zodpovědný a pečlivý
  • řidičský průkaz skupiny B je také výhodou

Na co se u nás můžete těšit

  • slušné jednání a pracovní podmínky
  • v případě osvědčení a zapracování je možný profesní růst
  • nabízíme placené přesčasy a víkendy
  • odměny
  • pracovní oděv
  • výborná dopravní dostupnost (autobusová zastávka, možnost parkování)

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3999787  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 44 000 Kč/měsíc