Programátor React

radixal s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
05-06/2021
Mzdové podmínky (brutto)
2 500 - 6 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o vývoj zcela nové platformy pro C2C (Customer-To-Customer) obchodování v rámci portálu eBay.

Proč právě tento projekt?
- Projekt je na zelené louce. Budete mít možnost zvolit si technologie, postupy, nástroje
- Budete na projektu od začátku do konce. Od návrhu až po nasazení do produkce.
- Dostanete možnost nahlédnout pod pokličku eBay, jednoho z největších hráčů na webu.
- Budete pracovat ve stabilním prostředí, s jistotou práce na dalších 12 měsíců.
- Získáte cenné zkušenosti
- Ohodnocení na tržní úrovni

Tým, organizace:
- Tým je tvořen: 2x React, 2xJava, 1x Tester, 1x ScrumMaster, 1x ProductOwner
- Vývoj je řízen agilně, Scrum metodikou s 2-týdenními sprinty
- Každý den dopoledne je online daily (standup), zbytek dne práce dle vlastního uvážení

Navržený technologický stack:
- React + HTML, JavaScript, jQuery
- REST API
- Java, SpringBoot
- MySQL/MongoDB
- Kafka, Kibana
- Jenkins

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro značky jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric, Global Payments, VEIT Electronics, skupina Agel, SpaceMetric, Schlieger a další. Vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky.

Typicky pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.

Dáváme volnost, požadujeme zodpovědnost!
ID: 4075125  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/měsíc