Sales Representative Specialist

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Raben Logistics Slovakia s.r.o., Kočovce-Kočovce, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 000,- Eur + mesačné prémie možné až do výšky 100% hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budete mať na starosti predovšetkým akvizíciu nových zákazníkov a ponúkať im naše logistické a prepravné služby
• Budete v dennom osobnom kontakte so zákazníkom a pomáhať mu nájsť tie najlepšie riešenia z našej ponuky, pripravovať a uzatvárať s nimi zmluvy
• Očakávame od Vás aktívny predaj logistických služieb
• Budete zodpovedný na spracovanie cenových ponúk a administratívu s tým spojenú
• Spolupracovať s odd. zákazníckeho servisu, ktoré Vám pomôže so starostlivosťou o našich klientov
• Dostanete možnosť zúčastniť sa rôznych obchodných projektoch
• Reportovanie a administratíva

• Príjemný team zanietených kolegov
• Služobné auto, mobilný telefón, notebook
• Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
• Samozrejme mzda - okrem fixnej čiastky máme i mesačnej bonusy
• Nástup možný ihneď

Profesný životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu s označením "Sales specialist". Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov budeme informovať len úspešných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Máte skúsenosti z obchodu aspoň 2 roky
• Hľadáme Vás zodpovedného a samostatného kolegu, s výbornými komunikačnými a presvedčovacími schopnosťami s príjemným a priateľským vystupovaním
• Nebojíte sa hovoriť so zákazníkmi (aj v angličtine) , máte prozákaznícke myslenie
• Nechýba Vám logické myslenie a schopnosť hľadať riešenia a veci dotiahnuť do konca
• Znalosť MS Office – ponuka vo Worde a zložitejšia excelovská tabuľka Vás nezaskočí
• Naši obchodníci strávia za volantom takmer celý týždeň, časová flexibilita a seba motivácia sú pre Vás samozrejmosťou

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3780513  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000,- Eur + mesačné prémie možné až do výšky 100% hrubej mzdy