Dispečer pre RND SK

Raben Logistics Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Raben Logistics Slovakia s.r.o., Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac950 ,-Eur + 45% štvrťročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie denného rozvozu
  • vypracovávanie cenových ponúk,
  • vypracovávanie objednávok a ich posielanie
  • objednávanie dopravcov,
  • denná kontrola odjazdených km a vodičov na základe iPote
  • práca na 2 zmeny

  • stravenky
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odmeny pri pracovných výročiach 5, 10 rokov
  • odmeny pri životných výročiach

V prípade, že máte záujem o nami ponúknutú pracovnú pozíciu, posielajte svoje CV na dole uvedenú e- mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

  • komunikačné schopnosti
  • odolnosť voči stresu,
  • zodpovednosť. aktívnosť, dôkladnosť,
  • používanie RALL, Transporeon výhodou
  • schopnosť učiť sa nové veci

Raben Group je jednou z popredných logistických firiem, ktorá pôsobí na európskom trhu už 90 rokov. Ponúka komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu. Raben Group prevádzkuje 160 pobočiek s takmer 1 300 000 m2 skladových plôch lokalizovaných v pätnástich krajinách Európy s viac ako 10 000 zamestnancami, ktorí dbajú o vysokú kvalitu služieb a priateľský zákaznícky servis.

Raben Group v Slovenskej republike pôsobí od Septembra 2008. S pôsobiskom v 4 lokalitách umiestnených na území Slovenskej republiky zamestnáva takmer 170 zamestnancov. K dispozícii má viac ako 20 000 metrov štvorcových moderných skladovacích priestorov a ponúkané služby zahŕňajú národnú a medzinárodnú distribúciu, skladovacie a komplexné logistické služby.

Viac informácií o spoločnosti Raben nájdete na www.raben-group.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3676737  Megjelentetés dátuma: 9.12.2019  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac