Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Marketingový reprezentant

R.M.Agency, s.r.o.

Miesto práce
Horný Val 23, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
850 - 1 800 EUR/mesiacbonusy a odmeny z vytvoreného obratu a obchodných súťaží

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie vernostných a zľavových benefitov organizáciam a firemnej klientele prevažne v Žilinskom a Trenčianskom kraji formou osobnej komunikácie s klientom.

Práca v našej nasilnejšej kampani pre 20 najlepších wellness hotelov a rekreačných zariadení v Žilinskom kraji a následne aj v Trenčianskom kraji. Našimi partnermi sú napríklad Hotel Rozsutec***, Hotel Diery***, Penzión Central Park***, Villa Nečas****, Wellness Horal, Kúpele Trenčianske Teplice, Hotel Magnus**** a mnohé ďalšie.

Z oblasti kultúry na Vás čaká propagácia Mestského divadla Žilina. Projekty z gastronómie Vás prevedú reštauráciami a pizzeriami v rôznych kútoch stredného Slovenska. Tu realizujeme reklamné kampane s cieľom získania nových a pravidelne spokojných zákazníkov. Momentálne máme rozbehnutý projekt v Žiline s reštauráciami ako Marína restaurant, River restaurant, Pizza express Michaelo , Bella Viktoria restaurant a Pub u Joža.

Čaká Vás osobná komunikácia s firemnými zákazníkmi nielen v Žiline ale aj v ďalších mestách v rámci nášho kraja. Takže budete aj cestovať a spoznávať nové mestá a získavať nové kontakty.

Najväčšie množstvo obchodných stretnutí budete realizovať na firmách, v organizáciách, v školách a s obecnými úradmi.

Tvorba vnútropodnikových databáz a jednoduché administratívne práce.

Propagovanie internetového portálu www.zlavapreteba.sk a vytváranie dobrého mena našich obchodných partnerov.

Po úspešnom zvládnutí práce, organizácia obchodnej činnosti, vedenie a motivácia tímu, možnosť kariérne rásť v rebríčku firmy.

Pracovná doba: po-št: 7.30h-16.30h

Sme jedna z prvých firiem na Slovensku, ktorá po škandinávskom modeli zaviedla 4dňový pracovný týždeň.

Firemné vozidlá(aj na súkromné účely), preplácaná firemná doprava, odmeny, súťaže o finančné bonusy, školenia a konferencie.

Teambuildingové akcie typu Lanopark spojený s grilovačkou, tímová rybačka, športový deň v Ric Terchovec, Laser game arena, motokáry, Golf park Rajec, Bowling academy a pod.

Príspevok na stravu 3€/deň.

Nápoje ako káva a čaj nonstop zadarmo.

Práca v mladom, pozitívnom a veľmi priateľskom kolektíve.

Možnosť kariérneho a osobnostného rastu.

Školenia, semináre a konferencie Iva Tomana, niekedy dokonca aj amerického motivačného speakra Antonyho Robbinsa sú ako bonus pre najlepších. :)

Vzhľadom na veľké množstvo životopisov nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.
Svoje životopisy nám zasielajte na:
[email protected]

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodná prax výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si komunikatívny, sebavedomý, priateľský a hlavne pozitívne mysliaci človek, ochotný učiť sa v oblasti marketingu a obchodu, ktorý sa rád prácou zabáva, je možné že patríš do nášho tímu. Ak chceš pracovať na svojom vlastnom rozvoji a niečo v živote dokázať, máš príjemné a pozitívne vystupovanie, si dostatočne odolný, aby si zvládol prácu orientovanú na výsledok, rád prijímaš nové výzvy a si vytrvalý, pošli svoje CV a my ťa pozveme na osobný pohovor.

Leadership, osobnostné a kariérne ambície sú výhodou.
Obchodné zručnosti sú taktiež výhodou.
Pozícia vhodná aj pre šikovných absolventov.

Sme reklamno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa jednou z najnáročnejších foriem reklamy a obchodu, priamym marketingom - prevažne individuálna osobná komunikáciou s klientom, a to hlavne na strednom Slovensku.

Pôsobíme na trhu už 12 rokov a to hlavne v oblasti wellness služieb, kultúry, gastronómie, športu a relaxačných služieb .

Sústreďujeme sa na poskytovanie zľavových benefitov, zľavových, vernostných kariet a rôznych 50% zliav, právnickým a zároveň aj fyzickým osobám.
V tejto oblasti máme vybudované množstvo kontaktov či už na konečných klientov alebo na poskytovateľov jednotlivých zliav.

Našimi partnermi sú malí aj veľkí poskytovatelia služieb z rôznych oblastí, až po veľké wellness hotely, napr. Hotel Holiday Inn****, Hotel Impozant****, Hotel Rozsutec***, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Piešťany, Hotel Elizabeth****, Hotel Magnus****, Villa Nečas****,Chateau Gbeľany, Drevenice Terchová, resort Vŕšky ... a mnohé iné.

V oblasti kultúry sme zabezpečovali propagáciu Mestského divadla Žilina a v oblasti športu sme sprostredkovali propagáciu futbalového klubu MŠK ŽILINA a Football Parku Žilina.

Doposiaľ sme zvýšili návštevnosť prevádzok viac než 200 obchodným partnerom a naše zľavové kupóny využili cez 500 000 zákazníkov.

Spolupracujeme s Odborovým zväzom polície Slovenskej republiky, kde členovia tejto organizácie získavajú ešte 10% zľavu zo všetkých našich produktov uverejnených na www.zlavapreteba.sk.

Prevádzkujeme zľavový reklamný server www.zlavapreteba.sk, vnútropodnikový call office, tlačíme reklamné propagačné materiály s partnerskou tlačiarňou Timeprint, realizujeme rôzne grafické práce v spolupráci s grafickým štúdiom Vizu studio a venujeme sa obchodnému tréningu na objednávku.

Taktiež robíme pilotné projekty formou priameho predaja a akvizičnej činnosti pre niektoré novovznikajúce spoločnosti.

Krátky pohľad do vnútra firmy:

Sme spoločnosť s pomerne intenzívnou prácou s našimi pracovníkmi, s dôrazom na kvalitu práce, čestné vystupovanie, loajalitu a individuálny prístup. Pre oddelenie Advertising sme zaviedli 4 dňový pracovný týždeň a pre Call office možnosť práce aj z domu.
Rozvoj a motivácia sú zabezpečené či už z krátkodobého, tak aj z dlhodobého finančno-kariérneho hľadiska.
Hlavne mladý a priateľský kolektív, školenia, teambuildingy, odmeny, súťaže, skvelý pozitívny kolektív a kariérny rast je to čo robí našu spoločnosť zaujímavou na trhu práce a vytvára dobré podmienky na spoluprácu našich pracovníkov a rozvoj do budúcna.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3444479  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac