Marketingový reprezentant

R.M.Agency, s.r.o.

Miesto práce
Horný val 23, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 € - 1400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie vernostných a zľavových benefitov organizáciam a firemnej klientele prevažne v Žilinskom a Trenčianskom kraji formou osobnej komunikácie s klientom.

Momentálne práca s propagáciou najlepších 20tich wellness hotelov a rekreačných zariadení v Trenčianskom kraji ako sú napríklad Kúpele Piešťany, Kúpele Trenčianske Teplice. Zároveň sprostredkúvame propagáciu najlepších wellness zariadení v Žilinskom kraji, futbalového klubu MŠK ŽILINA a z oblasti kultúry propagáciu Mestského divadla Žilina.

Osobná komunikácia s firemnými zákazníkmi a individuálne vedenie obchodných stretnutí vo firmách, organizáciách, školách, obecných úradoch.

Tvorba vnútropodnikových databáz a jednoduché administratívne práce.

Obchodná korešpondencia.

Propagovanie zľavového portálu www.zlavapreteba.sk a vytváranie dobrého mena našich obchodných partnerov.

Po úspešnom zvládnutí práce, organizácia obchodnej činnosti, vedenie a motivácia tímu, povýšenie a práca v nižšom manažmente firmy.

Firemné vozidlá, preplácaná firemná doprava, odmeny, súťaže o finančné bonusy, školenia a konferencie.
Teambuildingové akcie typu Lanopark spojený s grilovačkou, športový deň v Ric Terchovec, Laser game arena, motokáry a pod.
Príspevok na stravu 3€/deň.
Raz do mesiaca Happy breakfast vo firme, nápoje ako káva, čaj a minerálky nonstop zadarmo.
Práca v mladom, pozitívnom a veľmi priateľskom kolektíve.
Možnosť kariérneho a osobnostného rastu.
Školenia, semináre a konferencie Iva Tomana, niekedy dokonca aj Antonyho Robbinsa sú ako bonus pre najlepších. :)

Vybraných uchádzačov budeme po zaslaní životopisu kontaktovať telefonicky.
Svoje životopisy nám zasielajte na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny, empatický, priateľský a hlavne pozitívne mysliaci človek, ochotný učiť sa v oblasti marketingu a obchodu, ktorý sa rád prácou zabáva a zároveň chce pracovať na svojom vlastnom rozvoji a napredovaní vo firme, má príjemné a pozitívne vystupovanie, asertivitu a sebavedomie, je dostatočne odolný aby zvládol prácu orientovanú na výsledok, rád prijíma nové výzvy a získava odmeny za splnenie cieľov.

Leadership, osobnostné a kariérne ambície sú výhodou.
Obchodné zručnosti sú taktiež výhodou.
Pozícia vhodná aj pre kvalitných absolventov.

Sme reklamno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa jednou z najnáročnejších foriem reklamy a obchodu, priamym marketingom - prevažne individuálna osobná komunikáciou s klientom, a to hlavne na strednom Slovensku.

Pôsobíme na trhu už 12 rokov a to hlavne v oblasti wellness služieb, kultúry, gastronómie, športu a relaxačných služieb .

Sústreďujeme sa na poskytovanie zľavových benefitov, zľavových, vernostných kariet a rôznych 50% zliav, právnickým a zároveň aj fyzickým osobám.
V tejto oblasti máme vybudované množstvo kontaktov či už na konečných klientov alebo na poskytovateľov jednotlivých zliav.

Našimi partnermi sú malí aj veľkí poskytovatelia služieb z rôznych oblastí, až po veľké wellness hotely, napr. Hotel Holiday Inn****, Hotel Impozant****, Hotel Rozsutec***, Kúpele Trenčianske Teplice, Kúpele Piešťany, Hotel Elizabeth****, Hotel Magnus****, Villa Nečas****,Chateau Gbeľany, Drevenice Terchová, resort Vŕšky ... a mnohé iné.

V oblasti kultúry sme zabezpečovali propagáciu Mestského divadla Žilina a v oblasti športu sme sprostredkovali propagáciu futbalového klubu MŠK ŽILINA a Football Parku Žilina.

Doposiaľ sme zvýšili návštevnosť prevádzok viac než 200 obchodným partnerom a naše zľavové kupóny využili cez 500 000 zákazníkov.

Spolupracujeme s Odborovým zväzom polície Slovenskej republiky, kde členovia tejto organizácie získavajú ešte 10% zľavu zo všetkých našich produktov uverejnených na www.zlavapreteba.sk.

Prevádzkujeme zľavový reklamný server www.zlavapreteba.sk, vnútropodnikový call office, tlačíme reklamné propagačné materiály s partnerskou tlačiarňou Timeprint, realizujeme rôzne grafické práce v spolupráci s grafickým štúdiom Vizu studio a venujeme sa obchodnému tréningu na objednávku.

Taktiež robíme pilotné projekty formou priameho predaja a akvizičnej činnosti pre niektoré novovznikajúce spoločnosti.

Krátky pohľad do vnútra firmy:

Sme spoločnosť s pomerne intenzívnou prácou s našimi pracovníkmi, s dôrazom na kvalitu práce, čestné vystupovanie, loajalitu a individuálny prístup. Pre oddelenie Advertising sme zaviedli 4 dňový pracovný týždeň a pre Call office možnosť práce aj z domu.
Rozvoj a motivácia sú zabezpečené či už z krátkodobého, tak aj z dlhodobého finančno-kariérneho hľadiska.
Hlavne mladý a priateľský kolektív, školenia, teambuildingy, odmeny, súťaže, skvelý pozitívny kolektív a kariérny rast je to čo robí našu spoločnosť zaujímavou na trhu práce a vytvára dobré podmienky na spoluprácu našich pracovníkov a rozvoj do budúcna.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3023392  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 € - 1400 €