Administrátor obchodu

R. I. Consultancy Services /Slovakia/, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a organizácia externej dopravy materiálu a výrobkov
- Evidencia prijatých a vydaných objednávok a kontrola faktúr
- Príprava podkladov pre komunikáciu s financujúcimi inštitúciami
- Komunikácia s dopravcami a oddeleniami logistiky zákazníkov
- Reporting podľa potrieb obchodného oddelenia

Možnosť pracovať v dynamickom pracovnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozícia sa obsadzuje pre obchodnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s prácou ako podpora predaja, asistent nákupu výhodou
Tímový duch
Logické myslenie
Zodpovednosť

Recruitment International was established in the UK in 1981 and is a leading international provider of recruitment solutions to some of the world's largest corporations. Through our operations in the UK, Czech Republic, Hungary, the Slovak Republic and Poland we meet the specialist recruitment needs of local, multinational and regional organisations with total commitment to the highest levels of service on a professional and personal basis. Our policy is to provide the most effective solutions by fully understanding the needs of our clients and our candidates. This is achieved by employing the best people to implement the most appropriate methodology. Our constant commitment is to quality.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3093665  Megjelentetés dátuma: 6.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou