Obsluha laserového pracoviska

R&D Composite, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica-Orlové
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.Možnosť zvýšenia mzdy po 3 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre lokálnu, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá podniká v perspektívnom technologickom odvetví?
Spoločnosť R&D Composite s.r.o. opäť hľadá do svojho tímu zamestnanca na pracovnú pozíciu Obsluha laserového pracoviska.

Náplň práce:
• Obsluha laserového pracoviska, laserové vyrezávanie + rezací stroj
• Rezanie materiálu na rezacom stroji
• Vyrezávanie podľa programov na laseri
• Vypĺňanie sprievodnej dokumentácie
• Iné pomocné práce spojené s údržbou a pohybom surového materiálu a vyrobených polotovarov
• Dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
• Práca na dve zmeny
• Práca vhodná pre mužov

- neustály rozvoj – ponúkame Ti možnosť realizovať sa
- neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie s pružným pracovným časom,
- ponúkame teambuldingy a iné tímové akcie

Životopis v slovenskom jazyku nám pošli e-mailom alebo na adresu R&D Composite s.r.o., Orlové 359, 01701 Považská Bystrica
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, budeme Ťa kontaktovať a informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ukončené stredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou

Spoločnosť R&D Composite je mladá dynamická, otvorená a inovatívna spoločnosť. Na trhu pôsobí od roku 2017. Máme najlepší tím a kompletné technologické zázemie. Našou ambíciou je stať sa lídrom v oblasti vývoja a výroby kompozitných výrobkov v CEE. Hlavným predmetom činnosti je výroba výrobkov z kompozitných materiálov (primárne z karbónu). Karbón sa používa na výrobu tvarovo náročných dielov, pričom jeho charakteristickými vlastnosťami sú hlavne nižšia hmotnosť spojená s vysokou pevnosťou a tuhosťou. Práve preto sa začína vo vysokej miere využívať hlavne v rámci automotive - diely do osobných automobilov, formúl F1, lietadiel ale aj v mnohých iných odvetviach.
Viac informácii nájdete na www.radcomposite.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3862251  Megjelentetés dátuma: 3.2.2020  Alapbér (bruttó): 4,2 EUR/hod.