Можливість для людей з України

Elektrikár alebo výškový pracovník (Telekomunikácie - Nemecko)

R-CORP

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 450 - 5 670 EUR/mesiacMzda sa odvíja od pracovnej pozície a odpracovaných dní v turnuse. Montér - 230-240€/deň/živnosť. Teamleader - 270€/deň/živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne práce alebo údržba + revízie na mobilných vysielacích staniciach v Nemecku.

- Práca na turnusy (štandardne 3 týždne práce a 1 týždeň voľna + možnosť na víkendy chodiť domov na firemnom vozidle)
- Pomoc s vyhľadávaním ubytovania
- Týždenné vyplácanie
- Práca v super kolektíve
- Možnosť stať sa teamleadrom a zarábať viac
- Presun po Nemecku medzi vysielacími stanicami na služobnom aute
- Cestovanie do Nemecka na firemnom vozidle
- Zabezpečenie všetkých potrebných kurzov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prijímame LEN uchádzačov, ktorý majú vodičské oprávnenie B a spĺňajú aspoň jednu z požiadaviek:
1. Skúsenosti s montážami na mobilných vysielacích staniciach
2. Samostatný elektrikár
3. Skúsenosti s prácami s horolezeckou technikou vo výške

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti komunikačnej techniky a elektrotechniky od roku 2008. Zastrešujeme zákazky prevažne v Bavorsku a širšom okolí. Medzi naše hlavné poskytované služby patrí výstavba a údržba + revízie mobilných vysielacích staníc, výstavba infraštruktúr internetových sietí a služby v oblasti elektrotechniky. Naša spoločnosť sa doteraz podieľala na mnohých významných projektoch pre spoločnosti VODAFONE, TELEKOM, E-PLUS, O2-Telefonica, SUNRISE, SWISSCOM a iných. Naši spolupracovníci majú skúsenosti s najmodernejšími technológiami od spoločností Nokia-Siemens-Networks, Huawei, Ericsson, ZTE, SIAE...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 3994895  Megjelentetés dátuma: 10.3.2024  Alapbér (bruttó): 3 450 EUR/mesiac