Vedúci zmeny / sklad

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Diaĺničná cesta, Senec
Termín nástupu
október 2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre úspešnú medzinárodnú firmu, ktorá prepravuje a skladuje známe svetové značky? Hľadáme spolupracovníkov do skladu v Senci.
Ak Vás zaujímajú ďalšie detaily, pošlite nám Váš životopis a staňte sa súčasťou nášho tímu.

Čo Vás u nás čaká:
- DVOJZMENNÁ PREVÁDZKA OD PONDELKA DO PIATKA
- vedenie a riadenie tímu skladníkov
- spracovanie a príprava podkladov pre mzdy a rozpis zmien
- vedenie dochádzky zamestnancov
- kontrola dodržiavania postupov a procesov vrátane kontroly kvality tovaru
- kontrola dodržiavania zásad bezpečnosti
- zabezpečenie správneho používania manipulačnej techniky
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- nakladanie a vykladanie tovaru
- administratívne práce
- umiestnenie dodacích listov

- príjemné pracovné prostredie
- flexibilná pracovná doba
- občerstvenie a ovocie na pracovisku
- rôzne teambuildingy a športové aktivity
- stravné nad rámec zákona

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť Quehenberger Logistics a.s., avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú kritériám pre danú pozíciu; ostatné žiadosti spolu so životopismi budú zlikvidované v súlade s platnou legislatívou. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- vodič VZV(preukaz) a prax nevyhnutná
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- skúsenosti na pozícii skladník min. 2 roky
- skúsenosti s vedením tímu výhodou
- práca s MS Office na pokročilej úrovni
- výborné komunikačné zručnosti
- zodpovedný prístup k práci
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť, rozhodnosť, dôslednosť
- flexibilita a ochota
- tímový hráč
- prax v logistike výhodou

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3730855  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 EUR brutto