Montáž pneumatík

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Diaľničná cesta 18, Senec, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základný plat + možné vysoké odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Bezpečené a čisté prevedenie montáže
• Samostatné kompletovanie v zmysle školiacich podkladov
• Bezchybné prevedenie všetkých prác podľa predpísaných pravidiel
• Starostlivosť o svoje pracovné miesto

- práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
- školenia potrebné na vykonávanie práce
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom

V prípade Vášho záujmu prosím kontaktujte p. Vikruta Adriána na tel.č. +421903732802 počas pracovných dní v čase od 08.00-17.00.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Práca v sklade a prax s prácou na retraku je výhodou
• Skúsenosti s montážou pneumatík/diskov sú výhodou
• Oprávnenie na vysokozdvižný vozík je výhodou
• Nemecký jazyk je výhodou
• Flexibilná pracovná doba a ochota pracovať nadčas
• Vodičský preukaz / auto je výhodou

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2721243  Megjelentetés dátuma: 13.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základný plat + možné vysoké odmeny