Sales Manager

Quehenberger Express SK s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 65, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizícia nových potenciálnych zákazníkov
- Starostlivosť a rozvoj existujúcich zákazníkov
- Upevňovanie obchodných vzťahov a pozície firmy na trhu
- Zavedenie nových služieb na trhu

- Zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti v mladom a dynamickom kolektíve
- Možnosť rozvoja kariéry v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Školenia a vzdelávanie v oblasti Sales
- Služobný mobilný telefón
- Laptop

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím Váš profesijný životopis s fotkou na uvedený email [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Strojopis - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3-5

Počet rokov praxe

3

- Ovládanie nemeckého jazyka je prednosťou
- Viacročné obchodné skúsenosti v oblasti odbytu alebo v logistike sú výhodou
- Dynamická osobnosť
- Práca s PC – MS Office
- Komunikatívnosť, prezentačné schopnosti, flexibilita
- Tímová a zákaznícka orientácia

Quehenberger Express SK s.r.o. hat seine Wurzeln im Jahr 1987 als in einem kleinen Kellerbüro in Wien der erste Fahrradbotendienst Österreichs, entstand. In über 25 Jahren ist daraus ein erfolgreiches nationales und internationales Express-Logistiknetzwerk gewachsen.

Quehenberger Express SK s.r.o. betreibt eigene Stationen in allen Regionen Österreichs sowie in der Slowakei und Ungarn. Eine ist sicher auch in Ihrer Nähe. Wir sprechen die Sprache der Region und kennen die lokalen Gegebenheiten.

Seit Anfang 2013 ist Quehenberger Express SK s.r.o. Teil der AUGUSTIN QUEHENBERGER GROUP in Straßwalchen.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 797012  Megjelentetés dátuma: 4.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou