Head of Marketing pre SaaS spoločnosť

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská softvérová spoločnosť s viac ako 15-ročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti tvorby B2B aplikácií a softvéru. Máme globálnu pôsobnosť a vyvíjame dva úspešné SaaS produkty LiveAgent a Post Affiliate Pro. Náš softvér pomáha značkám ako Huawei, BMW, Forbes či Slido s ich zákazníckym servisom.

Naše produkty sa neustále vyvíjajú, pribúdajú nové funkcionality či zlepšenia, ktoré chceme čo najefektívnejšie odkomunikovať (potenciálnym) zákazníkom. Do tímu preto hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý by si zobral pod krídla marketingové oddelenie a pomohol celému tímu ďalej rásť a rozvíjať sa.

Podstatnou náplňou Tvojej pracovnej pozície bude najmä:

- riadenie interného tímu (20+ ľudí) a externých agentúr/freelancerov (3+)
- vytváranie, rozdeľovanie a kontrola úloh pre každé pod-oddelenie
- hľadanie nových príležitostí v oblasti SaaS produktov, digitálneho marketingu a rastu
- analýza trhu/konkurencie kvôli zlepšeniu vlastných produktov/webov/marketingu
- hĺbková špecifikácia projektov
- neustále zlepšovanie procesov v rámci tímu
- manažment prístupov, rolí, dokumentov, faktúr a všetkého, čo patrí k bežnej manažérskej pozícií

Hľadáme kolegu, ktorý už má za sebou niekoľko rokov v oblasti riadenie marketingových tímov a nebojí sa jednak pracovať s ľuďmi, ale tiež mu nie je cudzia samotná exekutíva. Naše oddelenie sa za roky značne rozrástlo a budujeme 2 komplexné weby, ktoré navštevujú státisíce ľudí. Potrebujeme proaktívneho lídra, ktorý sa nebojí zastrešiť viaceré pododdelenia, aby pracovali čo najviac plynulo a vyprodukovali čo najviac kreatívnej práce a výsledkov.

Marketing v našej firme pozostáva z nasledovných tímov:
- content
- web development
- prekladové oddelenie
- design/UX
- PPC/kampane

V prípade, že sme Ťa zaujali, neváhaj nám poslať svoje CV na [email protected]

- flexibilný pracovný čas
- možnosť výberu miesta práce - z domu alebo v pokojnom office v Bratislave
- MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom
- príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom
- firemné podujatia a team buildingy (bowling, večierky, herné večery, spoločné chaty, športové podujatia a iné)
- firemné tričká, mikiny, cyklistické dresy a ostatné brandované predmety
- mladý a príjemný kolektív
- parkovacie miesto zadarmo alebo box na odloženie bicykla
- zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach vo Vivo! Center
- zľavy u partnerov
- neobmedzená káva a čaje v office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

- 5+ rokov v oblasti digitálneho marketingu
- predchádzajúca skúsenosť s riadením marketingových oddelení
- skúsenosť v SaaS odvetví výhodou, nie ale podmienkou
- orientácia v oblastiach digitálneho marketingu ako je SEO, PPC, e-mail marketing, sociálne siete, UX, web manažment
- schopnosť pracovať s dátami, nastavovať KPIs a pravidelne kontrolovať a optimalizovať jednotlivé častí tímu
- silné komunikačné schopnosti
- technický background je výhodou
- proaktívny prístup nutnosťou
- orientácia v novinkách zo sveta marketingu/podnikania
- schopnosť generovať nové nápady pre členov tímu

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4082493  Megjelentetés dátuma: 21.6.2021  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac