WordPress developer

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská softvérová spoločnosť s viac ako 16-ročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti tvorenia B2B aplikácií a softvéru. Máme globálnu pôsobnosť a vyvíjame dva úspešné SaaS produkty LiveAgent a Post Affiliate Pro. Náš softvér pomáha značkám ako Huawei, BMW, Forbes či Slido s ich zákazníckym servisom. Je dosť možné, že si sa už s našim produktom stretol, keďže náš software používa aj veľa slovenských firiem ako napríklad Profesia, Martinus, Gymbeam, ale aj Finančná Správa.

Naše produkty sa neustále vyvíjajú, pribúdajú nové funkcionality či zlepšenia, ktoré chceme čo najefektívnejšie odkomunikovať (potenciálnym) zákazníkom. Hlavným nástrojom, prostredníctvom ktorého všetky zlepšenia komunikujeme a prezentujeme je náš web, ktorý je postavený na WordPresse. Do tímu preto hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý by nám pomohol zlepšiť naše webové stránky, optimalizoval na nich procesy a staral sa ich svižný chod.

Nie sme bežná firma. Ponúkame stabilné miesto na sebarealizáciu v spoločnosti, ktorá rastie aj počas pandémie. Fungujeme remote a vážime si tvoj čas, takže nečakaj u nás nezmyselné hovory a porady. Zameriavame sa na konkrétne výstupy a sme veľmi analyticky orientovaní.

Podstatnou náplňou tvojej práce bude:

- Kódovanie responzívneho webu a spolupráca s dizajnovým tímom v rámci implementácie návrhov
- Vývoj a úprava nových častí a funkcionalít webu
- Práca s WordPressom na úrovni vývojára šablóny na mieru ktorého súčasťou sú buildre Elementor a Gutenberg
- Pravidelná starostlivosť o 2 existujúce weby

Ako čítaš, nudiť sa rozhodne nebudeš. :) Vieme Ti poskytnúť značný priestor na sebarealizáciu, implementovanie vlastných myšlienok do praxe či hľadanie best practices, ktoré môžeš hneď vyskúšať na celosvetových produktoch.

- Práca s veľkým množstvom kvalitných a otvorených technológií, na škále a v profesionálnom tíme
- Firemné podujatia
- Firemný gear
- Mladý a príjemný kolektív
- MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom (v bežných časoch)
- Možnosť priplatenia si sprievodnej karty pre partnera / partnerku
- Príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom
- Zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach vo Vivo! Center
- Parkovacie miesto zadarmo alebo box na odloženie bicykla
- Neobmedzená káva v office, aby sa Ti lepšie pracovalo :)

V prípade, že sme Ťa zaujali, neváhaj nám poslať svoje CV na [email protected] spolu s tvojim portfóliom webov, na ktorých si v minulosti pracoval či kódom z GIT repozitáru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WordPress - Expert
HTML5 - Expert
CSS3 - Expert
JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

WordPress developer / Webmaster

Počet rokov praxe

3

- Prax 3 a viac rokov s WordPressom je nutná (aj z pozície freelancera)
- Výborná znalosť HTML5, CSS3 / SCSS
- Ovládaš JavaScript a jQuery na pokročilej úrovni
- Orientuješ sa v štýle BEM
- Zvládneš kódovať malé časti miesto spoliehania sa na desiatky externých pluginov
- Práca s GIT, NPM a Gulp ti nie je cudzia
- Samostatnosť
- Analytické myslenie a orientácia na výsledky
- Komplexné riešenie problémov ti nie je cudzie
- Precíznosť, orientácia na detail a schopnosť prioritizovať si úlohy
- Základná znalosť dockera je vítaná

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4032991  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac