PPC špecialista

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme softvérová spoločnosť s 15-ročnou tradíciou nielen na slovenskom, ale najmä globálnom trhu, ktorá pomáha značkám ako Huawei, BMW, Forbes či Slido s ich zákazníckym servisom. Vyvíjame dva úspešné SaaS produkty, LiveAgent a Post Affiliate Pro a momentálne chceme rozšíriť naše rady v marketingovom tíme o nového kolegu / kolegyňu, ktorý sa bude plne venovať PPC marketingu, komunikovať s blogermi a dohadovať spolupráce.

Budeš spravovať reklamné systémy na mnohých platformách s dostatočným budgetom, hľadať možnosti ako zvýšiť konverziu kampaní a z návštevníka spraviť zákazníka.

Náplňou tvojej pracovnej pozície bude

- Vytváranie, segmentácia a optimalizácia PPC kampaní v reklamných systémoch Google, Microsoft a Facebook
- Optimalizácia v PPC systémoch pre tzv. Review Portals ako sú Capterra, FinancesOnline, DigitalProjectManager
- Hľadanie nových príležitostí platenej reklamy
- Vyhodnocovanie a neustála optimalizácia reklamných kampaní, reklamných zostáv, ale aj optimalizácia na úrovni kľúčových slov
- Research a tvorba jednotlivých reklám so zameraním na “single Ad groups”
- Analýza konkurenčných a trhových reklám so zameraním vylepšiť naše reklamy

- Firemné podujatia
- Firemný gear
- Mladý a príjemný kolektív
- Príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom
- Flexibilný pracovný čas, home office ako potrebuješ
- MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom
- Zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach vo VIVO! center
- Ak máš vlastnú káru, parkovacie miesto
- Neobmedzená káva v office, aby sa Vám ľahšie pracovalo :)

Zaujali sme Ťa? Výborne! Pošli nám svoje CVčko na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- Orientuješ sa v oblasti softvéru, SaaS a online nástrojov
- 3+ roky skúseností v PPC, alebo vieš ukázať tvoje - výsledky v minulých projektoch
- Znalosti v oblasti review portálov výhodou
- Znalosti v oblasti PPC scriptov sú vítané
- Si native speaker / máš angličtinu zvládaš na úrovni C1 a vyššie
- Si tímový hráč, ktorý je organizovaný a motivujúci
- Mmáš dobrý time management, si zodpovedný
- Dokážeš myslieť mimo bežných limitov ("thinking out of the box")
- Záujem o oblasť zákazníckej podpory či affiliate marketingu je výhodou

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4022262  Megjelentetés dátuma: 18.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac