Odborník pre Automobilový priemysel (Automotive Interim Expert)

Quality Bridge s.r.o.

Šustekova 49, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Česko, Maďarsko, Poľsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborníkov pre automobilový priemysel:

Umiestnenie projektu: Slovensko, Čechy, Poľsko, Maďarsko

• Riadenie kvality (intern, zákazník, dodávateľ, vzorkovanie, ...)
• Riadenie výroby (plánovanie, rozširovanie alebo relokácia výroby, Lean, ...)
• Plánovanie, kontrola a optimalizácia logistiky
• Riadenie projektov od vývoja po sériovú výrobu

Stabilné miesto v medzinárodnej spoločnosti
Možnosť osobného a profesijného rastu
Nadpriemerné platové ohodnotenie

Spĺňa práca na projektoch Vaše očakávania a máte príslušné skúsenosti?

Pošlite nám Váš aktuálny životopis, Vaše platové očakávania a najskorší možný dátum začiatku projektu. Životopisy prosíme zaslať v Slovenskom a Nemeckom/Anglickom jazyku. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový, elektrotechnický a strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

SŠ alebo VŠ vzdelanie v technickom odbore
Minimálne 5 rokov praxe na obdobnej pozícii
Anglický/Nemecký jazyk na komunikativnej úrovni podmienkou, Poľský/Maďarský jazyk vítaný
Orientácia v príslušných normách a metódach
Vodičský preukaz sk. B, flexibilita, odolnosť voči stresu
Ochota cestovať

Firma Quality Bridge s.r.o. je dcérska spoločnosť nemeckej obchodnej skupiny Lobmeyer, ktorá odborne pôsobí v automobilovom priemysle v oblasti manažmentu a zabezpečenia kvality, manažmentu nábehových projektov a logistiky, odborného poradenstva. Dlhodobo rieši stratégie a koncepty v podniku, zabezpečuje optimálny výrobný proces.
ID: 3359863  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou