Technický pracovník stavebného laboratória

QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
950 EUR/mesiacVýška mzdy je v závislosti od predošlých skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do stavebného laboratória, ktoré vykonáva skúšobníctvo stavebných materiálov v laboratóriu i na stavbe.
Vašou náplňou práce bude:
- Vykonávanie skúšok v laboratóriu i na stavbe, v teréne
- Vedenie záznamov o vykonaných skúškach, vypracovávanie protokolov o skúškach
- Komunikácia s objednávateľom
- Dohľad nad technickým stavom skúšobného zariadenia, laboratórnych prístrojov
- Aktualizácia internej dokumentácie laboratória

Práca v stabilnej spoločnosti, pôsobiacej na trhu už 20. rok.
Po skúšobnej dobe mesačné, polročné, ročné odmeny v závislosti od kvality práce a hospodárskeho výsledku spoločnosti.
Príspevok zo sociálneho fondu.
Vzdelávanie pracovníkov.
Možnosť bezplatného ubytovania pre pracovníka v blízkosti pracoviska

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť

Naša spoločnosť vykonáva skúšky stavebných materiálov v akreditovanom laboratóriu, vykonáva odber vzoriek a kontrolu kvality stavebných prác na stavbe
certifikácia stavebných výrobkov
certifikácia systémov manažérstva

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4072657  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac