Miben segíthetünk?
Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Software Engineer

Qres Technologies - o.s. Czech

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v R & D tímu na výskume a vývoji nových industriálnych inkjetových tlačiarní a príbuzných produktov
• Podiel na všetkých fázach vývoja produktu od prototypu až po finálny výrobok
• Vývoj softwaru v programovacom jazyku C
• Aplikácia vr. programovanie v reálnom čase, grafické užívateľské postredie, pokročilé spracovanie obrazu, komunikačné protokoly zariadení a logické kontroly
• Testovanie a optimalizácia nových návrhov a systémových konfiguracií
• Softwarovo-technická podpora servisného oddelenia
• Sledovanie aktuálnych technologických a priemyselných trendov

• Zaujímavá práca v mladej dynamickej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť pripojiť sa k tímu zaoberajúceho sa vývojom progresívnych a sofistikovaných digitalnych technológií
• Pružná pracovná doba
• Jazykové kurzy

Informácie o výberovom konaní

• Nástup ihned nebo dle dohody
• Možnost flexibility pracovního úvazku
• CV a motivační dopis zasílejte, prosím, na emailovou adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika, počítačové inženýrství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý
JavaScript - Základy
HTML - Základy
UNIX/Linux - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výhodou také znalost programování v Qt
• Jazykové znalosti - anglický jazyk – aktivně
• Samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup

Společnost Qres Technologies se zabývá vývojem a výrobou sofistikovaných UV inkjetových tiskových systémů pro profesionály v oblasti tisku a grafického průmyslu. Tato dynamicky se rozvíjející společnost s mezinárodním obsazení získala díky vysoce specializovaným projektům také signifikantní postavení na trhu industriálního tisku.
Velkoplošné UV tiskové stroje, vyvíjené a produkované v České republice, se kromě vysoké kvality, standardů a spolehlivosti, vyznačují také výjimečnou flexibilitou v konfiguraci technických parametrů díky unikátnímu modulárnímu konceptu.
Filozofií společnosti je poskytovat individuální přístup k zákazníkovi a jeho specifickým technologickým požadavkům společně s profesionální technickou a zákaznickou podporou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Okružní 92
78314 Hlušovice
Česká republika

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3781117  Megjelentetés dátuma: 20.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac