Spravovanie a administrácia eshopu s chovateľskými potrebami.

Qpet s.r.o.

Miesto práce
Považany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
760 EUR/mesiacMotivačné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňanie produktov a potrebných informácií na stránky e-shopu.
Komunikácia a poskytovanie informácií zákazníkom, elektronicky, telefonicky, cez sociálne siete.
Vybavovanie objednávok e-shopu, riešenie reklamácií a vratiek, zabezpečenie spokojnosti každého zákazníka.
Spolupráca pri tvorbe newslettera, blogu a príspevkov na sociálne siete.
Práca so systémom Money S4 a Oberon - príjemky, fakturácia.

Práca na TPP, možnosť aj na živnosť.
Po dohode možná úprava pracovného času.
Stravné, ohodnotenie podľa výkonu, zamestnanecké zľavy, jednosmenná prevádzka.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft office - Pokročilý

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, prozákaznícky prístup, komunikatívnosť, časový manažment.

Eshop a predajne chovateľských potrieb ZOOLAND.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3943301  Megjelentetés dátuma: 21.10.2021  Alapbér (bruttó): 760 EUR/mesiac