Prípravár stavieb / Projektový manažér

QCM, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacv závislosti od schopností a skúseností + ročné odmeny (2 800 - 3 400 EUR - v prípade SZČO)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/ kolegyňu na oddelenie prípravy stavieb a projektového riadenia. Od kandidáta očakávame skúsenosti s prípravou stavieb a schopnosť samostatného riadenia projektov. Kandidát by mal zároveň rozumieť komplexnému developerskému procesu.
Vašou náplňou práce bude najmä:
- Analýza developerských projektov
- Vypracovanie časového a finančného plánu developerských projektov
- Komunikácia s účastníkmi developerského projektu (investorom, projektantami, dodávateľmi)
- Prinášanie návrhov na technickú a nákladovú optimalizáciu projektu
- Riadenie procesu výberových konaní na dodávateľov
- Analýza a vyhodnotenie cenových ponúk dodávateľov
- Spracovanie nákladových kalkulácií projektov
- Identifikácia rizík a príležitostí stavby
- Riadenie a kontrola priebehu developerských projektov
- Samostatné riešenie úloh

- Možnosť profesného rastu (široké protfólio projektov od menších až po projekty nad 100 mil.EUR)
- V prípade potreby možnosť zabezpečenia ubytovania
- Podiel na zisku spoločnosti
- Možnosť športového vyžitia
- Team buildingové akcie a firemné eventy
- Odborné, osobnostné a jazykové vzdelávania
- Pružný pracovný čas
- Sick days
- Mobilný telefón a notebook
- Auto na služobné účely (po dohode aj na súkromné účely)
- Iné zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
AutoCAD - Základy
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Orientácia v stavebnom segmente
- Schopnosť zorientovať sa v stavebnej dokumentácii
- Skúsenosti s optimalizáciou projektov
- Precíznosť, dôslednosť, technické a analytické myslenie
- Vysoká úroveň organizačných a komunikačných zručností
- Zvládanie stresových situácií
- Vysoký stupeň zodpovednosti a lojálnosti
- Tímový hráč

QCM, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti real estate developmentu. V súčasnosti spolupracujeme s investormi na viacerých projektoch, v rámci ktorých pripravujeme výstavbu viac ako 2000 bytov.
Bohaté skúsenosti našich pracovníkov nám umožňujú prinášať efektívne riešenia pre našich klientov v jednotlivých fázach projektu.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej stránke: www.qcmsro.sk.
ID: 4131608  Megjelentetés dátuma: 28.7.2021  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac