Pracovník výroby

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Rijen, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10,58 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Sodastream, ktorá sa nachádza v Holandsku, hľadá pracovníkov s predchádzajúcimi skúsenosťami vo výrobe.

V továrni je päť rôznych oddelení: VAL, Triedenie, Plnenie, Kvalita a Logistika.

Budete zodpovední za nasledujúce úlohy, pretože môže byť potrebné, aby ste prešli aj na iné pracovné oddelenie:

-Triedenie - tu sa triedia a plnia fľaše s CO2;
-Plnenie - tu sa pokračuje v procese predchádzajúceho oddelenia, plnia sa tu fľaše už obsahujúce CO2;
-Kvalita - po dokončení väčšiny výrobnej časti sa výrobky testujú a akékoľvek chyby sa musia nahlásiť vedúcim tímov. Od pracovníkov sa vyžaduje, aby sami kontrolovali výrobky a aby dodržali normy kvality;
-Logistika - Objednávky sa vyberajú podľa požiadaviek zákazníkov a pripravujú sa na prepravu;
-VAL -Výrobky sú pripravené a odoslané na distribúciu.
Medzi ďalšie úlohy môžu patriť:

-Riešenie problémov vo výrobnom procese a dodržiavanie noriem výroby;
-Vykonajte preventívnu a ak je potrebné aj nápravnú údržbu všetkých zariadení;
-Udržujte pracovný priestor čistý a usporiadaný.
Mali by ste byť pripravení pracovať v pravidelnom dvojsmennom režime, začínajúcom ráno o 07:00 a popoludní o 15.30 hod. Oddelenie triedenia však kvôli novým požiadavkám na sezónu pracuje v 3 smenách, takže môžete očakávať, že budete pracovať aj v nočnej smene, pre prípad, že by ste mali pracovať v triedení.

Pracovníkom sa v tejto továrni odporúča nosiť chrániče sluchu kvôli hluku strojov.

Toto je dlhodobé zamestnanie. Perspektívnym zamestnancom s dobrým výkonom a s ochotou dlhodobo pracovať v zahraničí sa môže po skončení dočasnej zmluvy s agentúrou ponúknuť uzatvorenie zmluvy priamo so spoločnosťou Soda Stream.

Informácie o výberovom konaní

Pre urýchlenie procesu Vás prosíme:
1. zaregistrovať sa na našom portáli: www.qbis.sk,
2. vyplniť všetky potrebné údaje a automaticky Vám náš systém vygeneruje pracovné ponuky na výber vrátane tejto
3. ak nejakú ponuku akceptujete, budeme Vás telefonicky kontaktovať v priebehu 24 hodín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

-Životopis v angličtine je nevyhnutný na uchádzanie sa o túto pozíciu;
-Predošlé skúsenosti a predošlý trvalý pracovný pomer vo výrobe alebo na montážnej linke je podmienkou (aspoň 2 roky);
-Odolnosť voči manuálnym opakujúcim sa úlohám a spĺňať pri tom stanovené normy;
-Fyzická zdatnosť (je potrebné dvíhať debny s plnými valcami ktoré môžu vážiť až 22 kg);
-Flexibilita;
-Zmysel pre detail;
-Schopnosť pracovať ako člen tímu;
-Vykonáva všetky práce v súlade so stanovenými bezpečnostnými postupmi;
-Dostupnosť v Holandsku na dlhú dobu (minimálne 6 mesiacov).

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3997766  Megjelentetés dátuma: 9.11.2020  Alapbér (bruttó): 10,58 EUR/hod.