Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2019
od 1 250 € brutto + ďalšie zaujímavé benefity (vrátane preplatených nadčasov)

Chceš spoznať ročne biznis 10 klientov a nielen 1 firmu? Staň sa Audítorom v PwC!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvažuješ nad tým, že si raz založíš vlastnú firmu? My ti dáme indície. V audite odhalíš, ako fungujú globálni hráči biznisu a spoznáš ich know-how. Rôzne firmy spoznáš zvnútra, odhalíš ich triky a získaš biznisové znalosti, ktoré ti už nikto nevezme.

U nás budeš mať možnosť pracovať na audite rodinných firiem, stredných podnikov, nadnárodných spoločností alebo veľkých finančných inštitúcii (banky a poistovne), či známych shared service centier. Záleží iba na tvojej preferencii, naše portfólio je široké.

Aké to je byť Audítor v PwC?
- Ide o rôznorodú prácu plnú nových čísel a ľudí, pri ktorej nazrieš do kuchyne TOP firem z najrôznejších odvetví
- Veľa času budeš tráviť s klientmi priamo v ich sídle- v Bratislave aj mimo nej
- Práca u nás je o sebarozvoji. Mentoring od skúsenejších kolegov, školenia, workshopy, či zahraničné stáže. K nám nejdeš len pracovať, ale neustále sa posúvať
- V priebehu auditovej sezóny ťa čakajú rôzne výzvy- nehrozí ti robiť to isté dookola po celý rok
- Poskytneme ti systém vzdelávania, ktorý len tak niekde nenájdeš a navyše ti zaplatíme celú certifikáciu ACCA, a s tou sa už nikde nestratíš.

Začneš ako junior audítor a neskôr ti pribudnú klienti aj kompetencie. A čo potom? No predsa vlastný tím. Nadštandardný plat porastie s tebou.

Skvelý prvý krok ako vstúpiť do sveta biznisu a rozbehnúť svoju kariéru, čo povieš?

- práca v priateľskom a neformálnom kolektíve s vysokou krivkou učenia sa
- dobré platové ohodnotenie odpovedajúce tvojim skúsenostiam a preplácané nadčasy
- flexibilný pracovný čas
- medzinárodné pracovné prostredie a aktívne využívanie anglického jazyka
- iPhone s neobmedzeným paušálom
- dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days sú u nás samozrejmosťou
- pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
- príspevky na športové, kultúrne alebo iné aktivity podľa vlastného výberu,
- kancelária v príjemnom prostredí Twin City

Navyše, narozdiel od bežného zamestnania, na audite môžeš rátať s dlhšou dovolenkou. Napríklad na pol leta a po celom svete.

Čo od teba na začiatok požadujeme?
- chuť učiť sa a stále na sebe pracovať
- ukončené VŠ štúdium (ekonomické zameranie je tvojou výhodou, nie však podmienkou)
- komunikatívnu úroveň angličtiny
- ak máš skúsenosti s prácou v MS Excel, výborné. Ak v ňom nie si zbehlý, nevadí, po nástupe je naplánované školenie, na ktorom si všetko potrebné zosumarizuješ.

Ak máš záujem uchádzať sa o túto pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" nižšie a vytvor si profil v našom systéme.

Výberový proces sa skladá z nasledovných častí:

1.krok: Vyplnenie online formulára v našom systéme
2.krok: Krátky telefonický rozhovor
3.krok: Účasť na Assessment centrum (pozostávajúce z individuálnych a skupinových úloh)
4.krok: Osobné interview s jedným z našich partnerov
5.krok: Pracovná ponuka

Zároveň si ťa dovoľujeme informovať, ze budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia-o-spracuvani-osobnych-udajov-pre-nabor.html

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Dupaľová
Tel.: +421901717958
E-mail: poslať životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 3736173  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 250 € brutto + ďalšie zaujímavé benefity (vrátane preplatených nadčasov)