PHP Programátor (Wordpress) - HOPIN

HOPIN, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacdo 2000 €, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na zaujímavom projekte pre úspešnú slovenskú aplikáciu
• Základom je tvorba webu/e-shopu a web-based aplikácií
• Programovanie šablón na základe dodaných grafických podkladov
• Rozširovanie funkčnosti existujúcich webov
• Úprava šablón vo WordPress-e
• Počas vývoja webu/webovej aplikácie vznikajú najrôznejšie situácie a otázky, vďaka ktorým máš možnosť ovplyvniť ďalšie smerovanie nového projektu.

HOPIN má ambíciu stať sa dopravnou aplikáciou, ktorá komplexne rieši rôzne formy prepravy a navigácie v meste. Hľadáme rovnakého nadšenca, akým sme my. Okrem práci na najobľúbenejšej slovenskej aplikácii v rámci osobnej prepravy ti ponúkame aj ďalšie benefity.

• Budeš súčasťou malého, mladého a priateľského kolektívu
• Skvelá možnosť osobnostného a odborného rastu
• Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť home-office
• Teambuildingové akcie
• Rozpočet na vzdelávanie
• Možnosť jázd taxíkmi zadarmo
• V aktuálnom období práca z domu

Ak ťa naša ponuka zaujala, chceš sa dozvedieť viac a spolupracovať s nami, pošli nám svoje CV e-mailom.

Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky uvedenej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Expert
CSS - Expert
PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
WordPress - Expert

HOPIN TAXI - prvá slovenská aplikácia na objednávanie taxíkov zdarma pre smartfóny a tablety.

HOPIN vznikol v roku 2012, aby zjednodušil cestovanie taxíkom na Slovensku a časom aj za jeho hranicami. Vďaka ľuďom, ktorí si obľúbili rýchle a jednoduché cestovanie, sme za 5 rokov vyrástli zo 100 objednávok mesačne na niekoľko tisíc denne. A neustále rastieme. Prinášame nové služby, zlepšenia a moderné trendy. Naskočte a nechajte sa zviezť taxíkom v mestách Bratislava, Praha, Ostrava, Košice, Michalovce, Ľubľana a ďalšie.

HOPIN, s. r. o. je prevádzkovateľom aplikácie HOPIN TAXI.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3147901  Megjelentetés dátuma: 2.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac