Prípravár / rozpočtár - senior

púpava development, s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 600 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skúmanie predbežných architektonických nákresov a inžinierskych plánov,
- kontrola projektovej dokumentácie a jej kompletnosti,
- vypracovanie a kontrola výkazov výmer z projektovej dokumentácie,
- príprava a rozposlanie podkladov na ocenenie subdodávateľských a dodávateľských firiem,
- komunikácia a samostatné rokovania so subdodávateľmi,
- vypracúvanie konečných cenových ponúk,
- zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov,
- prezentácia výsledkov tendrov nadriadeným,
- komunikáciu s projektantom,
- spracovanie harmonogramu stavby,
- plnenie strednodobých a krátkodobých úloh v oblasti technických činností, prípravy a oblasti obchodu,
- ostatné práce podľa potrieb spoločnosti

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej investično - developerskej spoločnosti
- služobný mobilný telefón a notebook
- firemné akcie a teambuilding
- možnosť osobnostného rastu

Prax nutná, vysokoškolské vzdelanie je výhodou ale nie podmienkou.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

- matematické schopnosti
- analytické myslenie
- dôslednosť, precíznosť
- komunikatívnosť
- rozhodnosť

Investície a rozvoj v stavebníctve, v oblasti bývania a komerčných nehnuteľností, realizácia moderných developerských projektov komplexným spôsobom od vyhľadania vhodných a zaujímavých príležitostí cez projekčnú činnosť, výstavbu, predaj a správu hotových projektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3909702  Megjelentetés dátuma: 23.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac