Grafický dizajnér

púpava development, s. r. o.

Miesto práce
Mikovíniho 10, Trnava
Termín nástupu
dohodou
od 800 € brutto / mesačne - v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná tvorba a kreatívna príprava grafických návrhov a podkladov pre webové stránky developerských projektov;
- grafické spracovanie kampaní, inzercie, katalógov, webových stránok, letákov, bannerov, vizitiek, propagačných materiálov, darčekových predmetov, log, atď. ;
- vizuálna podpora pre sociálne siete a tvorba online bannerov ;
- aktívna účasť pri tvorbe brandingu projektov (logo, farba, písmo) ;
- úprava fotografií a vizuálov;
- ďalšie podľa potreby zamestnávateľa.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej investično - developerskej spoločnosti;
- mobilný telefón;
- firemné akcie a teambuilding;
- možnosť osobnostného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreatívne, grafické a estetické myslenie so zmyslom pre detail;
- zodpovednosť, samostatnosť, trpezlivosť a precíznosť pri plnení úloh;
- skúsenosti s grafickým dizajnom web stránok;
- sledovanie trendov v online a offline dizajne;
- pozitívny prístup

Investície a rozvoj v stavebníctve, v oblasti bývania a komerčných nehnuteľností, realizácia moderných developerských projektov komplexným spôsobom od vyhľadania vhodných a zaujímavých príležitostí cez projekčnú činnosť, výstavbu, predaj a správu hotových projektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3794085  Megjelentetés dátuma: 23.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800 € brutto / mesačne - v závislosti od skúsenosti kandidáta