Chemický laborant

Punch Property Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znalosť a práca s chemickými analytickými metódami – titrácia, stanovenie koncentrácie roztokov, miešanie chemických roztokov a pod.,
Príprava chemických roztokov leptadiel pre vyvolávanie mikroštruktúry na vzorkách zo zliatin hliníka,
Starostlivosť o správne skladovanie a evidenciu chemikálií a ich spotreby,
Starostlivosť o chemické pomôcky, chemické laboratórne sklo a chemikálie a ich objednávanie,
Odber vzoriek a vykonávanie chemických analýz roztokov z technologických vaní na morenie a penetračné skúšky produktov,
Participácia na metrologických činnostiach oddelenia,
Evidencia a spracovávanie výsledkov,
Vypracovávanie laboratórnych protokolov a správ,

13. plat
3% príspevok zamestnávateľa do DDS
Perspektívna práca v začínajúcej výrobnej spoločnosti
Moderné technológie
Školenia a certifikáty

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemický, analytická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa, tímový prístup

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 3714662  Megjelentetés dátuma: 11.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 200 EUR/mesiac