Zoraďovač - Mechanik

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladanie a rozkladanie kovacích foriem
Podpora pri čistení kovacích foriem,
Inštalácia foriem do lisov
Drobné zámočnícke práce
Monitoruje stav kovacej linky a spolupracujte s tímami údržby v prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa strojového zariadenia

Práca na 4 zmeny

13. plat
pohyblivá zložka mzdy do výšky 25%
3% príspevok zamestnávateľa do DDS
príplatky za prácu v noci a cez víkendy podľa zákonníka práce
práca v perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle,

Vaše životopisy zasielajte ako reakciu pre danú pracovnú pozíciu.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

- logické a technické myslenie
- manuálna zručnosť
- mechanické zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť
- schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 4440869  Megjelentetés dátuma: 7.10.2022  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac