Operátor vo výrobe

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manuálna práca vo výrobe
- Práca na výrobnej linke, dohľad a kontrola nad fungovaním linky
- Obsluha strojov
- Jednoduché montážne práce
- Príprava polotovarov, rezanie a manipulácia
- Triedenie dielov
- Nakladanie do strojov
- Odoberanie od strojov
- Vizuálna kontrola výrobkov
- Prekladanie a prebaľovanie dielov
- Udržiavanie čistoty a poriadku
- Reporting a operatívna komunikácia s nadriadeným

- 13. plat,
- práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield",
- 3% príspevok zamestnávateľa do DDS

Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- Manuálna zručnosť
- Flexibilita
- Ochota pracovať na zmeny
- Ochota cestovať
- Vhodnejšie pre mužov

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 3746381  Megjelentetés dátuma: 7.10.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac