Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Technológ

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac- cieľová mzda je predmetom osobného stretnutia a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie montážnych postupov výroby
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
- zodpovednosť za implementáciu a dodržovanie systému kvality
- realizácia nových technológií do výrobného procesu
- vykonávanie odborných skúšok technického stavu používaného náradia, prístrojov a zariadení
- zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaných pri výrobe
- poskytovanie odborných posudkov pri dodávateľských, odberateľských a iných reklamáciách
- tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov
- vedenie a kontrolovanie technickej dokumentácie

- zabezpečené stravovanie
- príspevok na dochádzanie po splnení podmienok
- Refferal bonus
- bonusy na základe splnenia nad rámec projektov
- navrhovať pre unikátny projekt TORSUS - slovenský 4x4 off road autobus, ktoré sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Trenčianskom regióne
- v TORSUS tíme nebudete vykonávať monotónnu prácu, Vaše názory, vedomosti a skúsenosti sú pre nás dôležité, Vaše nápady sa môžu stať realitou
- získate jedinečnú možnosť naučiť sa cenné a unikátne skúsenosti, ktoré by ste nezískali prácou vo veľkých výrobných závodoch

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Helios Orange - Mierne pokročilý
SAP Fiori - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

technológ, procesný inžinier

Počet rokov praxe

2

- SŠ, príp. VŠ vzdelanie technického smeru
- skúsenosti s ERP systémom výhodou
- skúsenosti s CAD programom ( Solid Works a i.) výhodou
- predchádzajúce skúsenosti v oblasti výroby, strojárstva alebo montáže na podobnej pozícii minimálne 2 roky
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- technické myslenie
- zodpovenosť a samostatnosť
- iniciatívnosť

Spoločnosť Pulsar Expo Slovakia s.r.o. s unikátnou značkou autobusov TORSUS predstavuje novú cestu navrhovaním, vývojom a výrobou najodolnejších ťažkých terénnych autobusov na svete.

Spoločnosť Pulsar Expo, založená v roku 2016, je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Českej republike a výrobou na Slovensku. Pôsobí na globálnych trhoch a svojou jedinečnosťou je ideálny do ťažko dostupných terénov.

Viac informácií nájdete na našej stránke:
www.torsus.eu, www.youtube.com/watch?v=IH3Sul-IT8g

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3965327  Megjelentetés dátuma: 15.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac