Práca na jednu zmenu pre skúseného montážnika / lakovača

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Termín nástupu
od 04.01.2021
700 - 800 EUR/mesiacMzda zamestnanca sa skladá zo základnej a variabilnej zložky mzdy v hodnote 200 €, ktorá sa odvíja podľa výkonu a kvality práce zamestnanca. Základná mzda môže byť navýšená po skúšobnej dobe v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montovanie a demontovanie rôznych strojov, prístrojov, zariadení a komponentov
- Promptné riešenie vzniknutých technických problémov a chýb
- Skúšanie a testovanie prevádzkyschopnosti a technického stavu jednotlivých zariadení
- Vykonávanie montážnych prác za použitia prístrojov a zariadení
- Zabezpečovanie jednotlivých prác podľa výkresovej dokumentácie a zadania nadriadeného
- Rezanie, pílenie, ohýbanie, vŕtanie, lícovanie, skrutkovanie, lepenie, tmelenie, skladanie karosérie a jednotlivých častí, osádzanie jednotlivých komponentov atď.
- Práca so špeciálnymi lepidlami a tmelmi, lepenie PVC podláh, tmelenie a tesnenie okien
- Manipulácia so spotrebným materiálom a komponentami

Ide o kumulovanú pozíciu, ktorá zahŕňa aj prácu lakovača:
- čistenie povrchov pred povrchovou úpravou
- tmelenie
- povrchová úprava lakovaním
- leštenie karosérií
- brúsenie, leštenie a oprava lakovaných povrchov

Práca od pondelka do piatka v jednozmennej prevádzke
Zabezpečené stravovanie
Jedinečná šanca pre skúsených montážnikov podieľať sa na výrobe off-road autobusov

Ďakujeme všetkým záujemcom pracovať v našej spoločnosti na danej pozícii.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Prax na pozícii/v oblasti

montážnik alebo lakovač

Počet rokov praxe

4

- Kvôli práci s ťažšími bremenami je práca vhodná iba pre mužov
- Prax: minimálne 4 roky skúseností s montážou a demontážou automobilov alebo na pozícii lakovača
- Skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou
- Skúsenosti s úpravou a prestavbou vozidiel sú vítané
- Znalosť štandardizovanej práce a 5S výhodou
- Technické myslenie a samostatnosť
- Manuálna zručnosť
- Precíznosť a cit pre detail pre montáž drobných komponentov
- Čítanie jednoduchej technickej dokumentácie

Spoločnosť Pulsar Expo Slovakia s.r.o. s unikátnou značkou autobusov TORSUS predstavuje novú cestu navrhovaním, vývojom a výrobou najodolnejších ťažkých terénnych autobusov na svete.

Spoločnosť Pulsar Expo, založená v roku 2016, je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Českej republike a výrobou na Slovensku. Pôsobí na globálnych trhoch a svojou jedinečnosťou je ideálny do ťažko dostupných terénov.

Viac informácií nájdete na našej stránke:
www.torsus.eu, www.youtube.com/watch?v=IH3Sul-IT8g

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3946370  Megjelentetés dátuma: 8.12.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac