Zamestnanec e-shop nutiva.sk

PUBLIX s.r.o.

Miesto práce
Sekčovská 87A, Prešov-Šalgovík
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava tovaru podľa prijatých e-shop objednávok na expedíciu (balíky pre
kuriérske spoločnosti)
* Príprava dokladov k prijatým e-shop objednávkam (faktúra, dodacie listy,
balíkové štítky)
* Administrácia prevodov tovaru z predajní na centrálny sklad
* Komunikácia so zákazníkmi/ s kuriérskymi spoločnosťami (telefonicky/email)
* Samostatnosť pri vybavovaní objednávok
* Komplexné riešenie e-shop objednávok
* Komunikácia so zákazníkom
* Naskladňovanie tovaru do regálov
* Administratíva súvisiaca so spracovaním objednávok
* Chystanie tovaru na expedíciu
* Plnenie iných operatívnych úloh

* Práca bez stereotypu v priateľskom mladom kolektíve
* Pracovný čas pondelok - piatok
* Bezplatná kávička počas celého dňa
* Zaškolenie a zapracovanie
* Zázemie úspešnej stabilnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na email: [email protected] s označením "Výberové konanie".
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* vynikajúce komunikačné predpoklady
* schopnosť ponúknuť a predať
* samostatnosť, schopnosť presadiť sa
* flexibilita
* znalosť práce s PC
* proklientský prístup
* profesionálne vystupovanie, orientácia na
zákazníka,

Spoločnosť Apeka s.r.o. bola založená v roku 2011 ako výrobná firma. Výsledkom dlhodobých skúseností v oblastli obchodu s potravinami bolo založenie obchodných značiek BONITAS a FARMLAND so snahou vytvorenia a budovania silných a zákazníkmi obľúbených značiek a prinášať kvalitnejšie a zdravšie potraviny pre zákazníkov.
K dnešnému dňu vyrábame pod týmito značkami viac ako 500 rôznych potravín. Medzi tie s najväčším objemom predaja patria strukoviny, obilniny, ryža, orechy a sušené plody. Naša spoločnosť sa zaoberá obchodovaním a výrobou potravinárskeho tovaru a zaujíma poprednú pozíciu na trhu SR a ČR v segmente BIO potravín a RACIO výživy. Všetci v našej spoločnosti sa snažíme, aby sme svojím zákazníkom poskytli presne to, čo hľadajú a s kvalitným servisom ich potreby naplnili.
www.bonitas.me
www.farmland.store

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3760929  Megjelentetés dátuma: 4.11.2020  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac