Odborný redaktor/redaktorka

PUBLICOM s.r.o.

Miesto práce
Prievidza, Malonecpalská cesta 30, okres Prievidza
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V začiatkoch spracovanie podkladov pre rôzne vzdelávacie témy v rozsahu ISCED 1, ISCED 2 (pracovné listy, testy, tabuľky, veľké závesné tabule...)
• Po absolvovaní školení priama tvorba vzdelávacích materiálov v grafických programoch
• Prezentácia firmy na rôznych stretnutiach v školskom prostredí
• Absolvovať školenia organizované a hradené firmou
• Aktívne sa podieľať na rozvoji firmy vykonávaním dohodnutej práce a dodržiavaním
stanovených termínov

• Zaujímavú a tvorivú prácu v úspešnom tíme
• Zaškolenie a prácu pod vedením odbornej redaktorky
• Spoluprácu s odbornými pedagógmi, korektormi a grafikmi
• Podporu zo strany firmy v podobe potrebných školení
• Možnosť rozvíjať počítačové zručnosti v grafických programoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Má pozitívny vzťah k vzdelávaniu
• Má chuť aktívne sa podieľať na tvorbe vzdelávacích materiálov
• Má ochotu učiť sa nové pracovné postupy a metódy
• Dokáže otvorene a korektne komunikovať
• Dokáže sa bez problémov orientovať v Štátnom vzdelávacom programe na úrovni ISCED1, ISCED 2
• Má minimálne 3 roky pedagogickej praxe
• Kvalifikácia v slovenskom jazyku výhodou
• Grafické programy (Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator) – výhodou

Sme školské vydavateľstvo a pôsobíme na trhu od roku 2004. V súčasnosti patríme k popredným dodávateľom učebných materiálov a pomôcok pre základné školy na Slovensku a v Čechách. Viac informácií o nás nájdete na www.publicom.sk a www.datakabinet.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1406224  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR