Plánovač výroby (ž/m) / Produktionsplaner (m/w)

Gundlach Automotive Solutions s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
15.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie priebehu výroby na základe objednávok klienta (kontrola zostavy)
• Vybavovanie doobjednávok/expresných objednávok
• Úzky kontakt s oddelením výroby

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, výroba, management, podávanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Veľmi dobré organizačné schopnosti
• Skúsenosti a ovládanie programu Excel na pokročilej úrovni a aspoň jedného z ERP-systémov (Ideálne MS Dynamics NAV)
• Dobré komunikačné schopnosti
• Veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka, doplnkovo aktívne nemecký alebo anglický jazyk
• Ochota pracovať na zmeny
• Vodičský preukaz

Spoločnosť Gundlach Automotive Solutions s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3101516  Megjelentetés dátuma: 14.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000