IT Administrátor

Gundlach Automotive Solutions s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacInzerovaná mzda je od 2000,- Euro. Ponúknutá mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa Windows domény a serverov
- Správa LAN / WAN
- ERP Navision - podpora a správa aplikácie
- Podpora užívateľov na strane systému (Windows 10), aplikácií a koncových zariadení (Helpdesk)
- Správa VMWare vSphere
- Komunikácia s externými dodávateľmi ohľadne nákupu a údržby IT zariadení
- Spolupráca s medzinárodným IT tímom
- Tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie
- EDI - Lobster správa aplikácie
- Hotline pre výrobné oddelenia

Ročný bonus, príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera, stravné lístky nad rámec zákona

Ak Vás ponúkaná pracovná pozícia zaujala, neváhajte so zaslaním Vášho životopisu. Každý životopis si dôkladne prečítame, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za prejavený záujem všetkým vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
VMware ESX - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti so systémom MS Dynamics Nav sú vítané.
Výhodou je znalosť EDI komunikácie a JIT-JIS systémov.
Schopnosť pracovať pod tlakom a proaktívne riešiť problémy.
Skúsenosti s prácou v oblasti Automotive výhodou.

Spoločnosť Gundlach Automotive Solutions s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2969091  Megjelentetés dátuma: 9.8.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac