PPC špecialista

PTA Group s.r.o.

Ľadová 9, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme si kolegu na pozíciu Performance špecialistu. Čo budeš u nás robiť?

Spravovať PPC kampane zaujímavých klientov (Slovenských aj zahraničných)
Spravovať inzerciu na cenových porovnávačoch
Testovať a vylaďovať nové nástroje (interné aj externé)
Rozvíjať sa v rôznych sférach online marketingu
Analyzovať výsledky, tvoriť reporty a konzultovať s klientmi
Podieľať sa na stratégii a firemnom know-how
Rásť spolu s agentúrou

Interný online vzdelávací program
Skvelý mladý kolektív, kde sa nudiť nebudeš
Krásne nové priestory kúsok od centra mesta (s oddychovou zónou - xbox, stolný futbálek a podobne)
Pravidelné spoločné raňajky a legendárne teambuildingy
Flexibilný pracovný čas a homeoffice
V prípade záujmu multisport karta
Firemná knižnica, minibar, candybar
Príležitosť robiť na super projektoch a rásť spolu s nami

Tešíme sa na to, ako nás presvedčíš, že bez teba ďalej nemôžeme žiť:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme si parťáka/čku, pre ktorého je PPC reklama vášeň a chce sa nonstop zlepšovať.
Očakávame od teba, že ovládaš minimálne Google Ads, Google Analytics a mal by si mať už niečo za sebou.
Očakávame od teba, že si zodpovedný/á.
Veľmi dôležité je pre nás aby si nad vecami rozmýšľal/a koncepčne, aby veci dávali zmysel.
Boli by sme radi ak by si mal/a skúsenosti s mergadom a tiež Google Data Studiom.
Ale hlavne, ak máš zdravý rozum a si normálny človek, budeš sa mať u nás dobre :)

V ptagroup milujeme výkonnostný marketing a robíme iba reklamu, ktorá má zmysel. Sme certifikovaným Google Partnerom, Mergado a BiddingFox partnerom.
Špecializujeme sa na "data driven marketing" s vysokým akcentom na návratnosť investície - a teda sa pri práci držíme filozofie, že všetky naše aktivity musia byť dokonale merateľné a efektívne. Našim cieľom je byť našim klientom stabilným partnerom v digitálnom prostredí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2243001  Megjelentetés dátuma: 30.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac