Personalista/Personalistka

PSS SVIDNÍK, a.s.

Miesto práce
Sovietskych hrdinov, Svidník
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 - 900 EUR/mesiac+ preplácané nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizuje exkurzie pre ZŠ, SŠ, VŠ a zodpovedá za prezentáciu firmy,
• pracuje so životopismi kandidátov a oslovuje ich, informuje ohľadne PSS SVIDNÍK, a.s. a o pracovných ponukách,
• organizuje a vedie pracovné pohovory,
• vybavuje prihlášky a odhlášky pre sociálnu a zdravotnú poisťovňu a stará sa o príslušnú administratívu v oblasti personalistiky (pracovné zmluvy, zmluvy mimo pracovného pomeru, zmluvy o vykonaní diela, reporty, evidencia, štatistiky, personálne zložky zamestnancov, ochrana osobných údajov a pod.)
• vybavuje prijatú a odoslanú poštu,
• stará sa o dochádzku zamestnancov,
• vybavuje vyslania zamestnancov na služobnú cestu,
• vybavuje pracovné povolenia a povolenia na pobyt cudzincov,
• pripravuje reporty, eviduje a kontroluje štatistiky.

• stabilné a perspektívne zamestnanie
• výborné pracovné prostredie a výborný kolektív
• možnosť kariérneho rastu
• zabezpečené stravovanie v areáli firmy
• preplácanie cestovného pri dochádzaní (nad 20km)
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) po odpracovanom roku

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme IBA kandidáta/-ku, ktorý:
- je motivovaný,
- má chuť učiť sa nové veci,
- má výborné komunikačné schopnosti,
- má tímového ducha
- je vytrvalý/á

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, personalistika

Počet rokov praxe

2

• samostatnosť a spoľahlivosť
• zodpovedný prístup k práci
• dobrá organizácia práce

Spoločnosť PSS SVIDNÍK, a.s. je výrobcom strojov na spracovanie mäsa a pivovarov na území východného Slovenska. Na slovenskom, ale zároveň aj celosvetovom trhu pôsobí viac ako pol storočia a svoje produkty vyváža do viac ako 60 krajín sveta. Za celé obdobie svojej existencie sa firma vypracovala na poprednú svetovú spoločnosť so stabilnou pozíciou na trhu. Hlavne vďaka dobrému menu, spokojnosti zákazníkov a narastajúcemu záujmu verejnosti o ponúkané produkty a služby si firma udržiava svoju pozíciu aj v silnom konkurenčnom prostredí. Prvoradou doménou spoločnosti je kvalita vyrábaného sortimentu, spoľahlivosť, profesionalita a férový prístup k zákazníkom ako aj samotným zamestnancom podniku.
PSS SVIDNÍK, a.s. momentálne zamestnáva 160 pracovníkov na rôznych oddeleniach, či to už obchodnom, technickom alebo výrobnom. Pracovný tím spoločnosti je ucelenou jednotkou, ktorá dokáže počúvať požiadavky a potreby zákazníkov, navrhovať kreatívne riešenia a na základe dlhoročných skúseností ich aj efektívne realizovať.

Viac informácií nájdete na našej internetovej stránke
www.pss-svidnik.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3939982  Megjelentetés dátuma: 22.1.2024  Alapbér (bruttó): 870 EUR/mesiac