Čašník/ čašníčka

PSP MORAVA, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica 42, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ príplatky za sviatky a víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RETRO HOTEL MORAVA** je situovaný v Tatranskej Lomnici, priamo pod údolnou stanicou kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Hotel je otvorený celoročne s kapacitou do 200 osôb.
Hľadáme novú kolegyňu/kolegu na pozíciu čašník. Komunikatívneho, asertívneho človeka s priateľskou povahou.
Pracuje sa prevažne na dlhý a krátky týždeň. Na hoteli ponúkame v zimnej sezóne plnú penziu, v letnej polpenziu. Všetko formou bufetových stolov. Čašník nemá zodpovednosť za kasu.
V prípade, že sa koná na hoteli oslava/svadba a iná akcia je čašník zodpovedný za prípravu akcie, servis počas akcie a následne upratanie po akcii.
RETRO HOTEL MORAVA** je výnimočný svojím zameraním na rodinnú dovolenku, seniorov a ROH RETRO REKREÁCIE. Bližšie informácie nájdeš na: www.hotel-morava.sk

Stabilná firma fungujúca na trhu už 13 rokov.

Budeme sa veľmi tešiť na vaše životopisy. Prosím kontaktujte nás len v prípade seriózneho záujmu.

Vybraných kandidátov budeme informovať e-mailom alebo telefonicky. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vyhovovať tejto pracovnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník - servírka

- proklientský prístup
- priateľské vystupovanie
- chuť pracovať
- flexibilita
- zodpovednosť

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje hotely vo Vysokých a Nízkych Tatrách . Ubytovacie a stravovacie služby, kultúrne programy pre hostí počas celého pobytu. Celoročná prevádzka s lyžiarskou a letnou sezónou. (20 metrov od hotela situované lyžiarske svahy). Hotel je zameraný na rodiny s deťmi, seniorov, detskú rekreáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3333143  Megjelentetés dátuma: 31.1.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac