Team leader - projekčné a rozpočtové oddelenie

PSKelektro s.r.o.

Miesto práce
Považský Chlmec, Žilina-Považský Chlmec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia projekčného a cenového oddelenia
- Komplexné technické vedenie a plánovanie rozpočtov a projektov
- Normovanie práce projektantov, rozpočtárov
- Celkové riadenie oddelenia, vrátane koordinácie nákupu elektro

- práca na odbornej pozícií s možnosťou pracovať na zaujímavých a veľkých projektoch
- zaujímavý sociálny a motivačný program
- jazykové vzdelávanie
- možnosť odborného vzdelávania
- osobný automobil

Informácie o výberovom konaní

Profesijné životopisy zasielať na email [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti riadenia pracovníkov
- Odborné znalosti v návrhu rozvodov elektrickej energie
- komunikačné schopnosti,
- schopnosť viesť ľudí,
- analytické myslenie,
- zodpovednosť,
- schopnosť učiť sa

Spoločnosť PSK elektro s.r.o sa zaoberá projektovaním a montážou elektrických zariadení, elektroinštalácie rodinných domov, administratívnych budov, hál, vzdušných a zemných elektrických vedení, el. prípojky NN a VN, trafostanice, fotovoltaických systémov a slaboprúdových inštalácií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3645982  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac