Zvárač

PSJ Hydrotranzit, a.s.

práca na stavbách na území SR a celej EÚ, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď
platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore a po vykonaní zvarovej skúšky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zváračské práce na líniových stavbách a veľkokapacitných nádržiach
• vzorový rozsah certifikátu v zmysle normy STN EN ISO 9606-1 111 T BW FM4 s12 D50 H-L045 ss nb príp. alternatíva

• Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
• Možnosť odborného vzdelávania a rastu
• Odborné školenia
• Ubytovanie
• Doprava do zamestnania

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania.

POŽADUJEME PRI ZASLANÍ ŽIVOTOPISU ZASLAŤ AKO PRÍLOHU POŽADOVANÉ CERTIFIKÁTY!!!

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že Váš životopis bude zaradený do výberového konania a v prípade záujmu Vás budeme kontaktovať z dôvodu dohodnutia si termínu osobného pohovoru.
Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Uchádzač o zamestnanie dáva výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v informačnom systéme PSJ Hydrotranzit, a. s . za účelom oslovenia uchádzača ponukou zamestnania v budúcnosti. Súhlas so spracovaním a poskytnutím osobných údajov je na dobu neurčitú a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Spracovávané osobné údaje uchádzača budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredné odborné učilište

Počet rokov praxe

5

• zdravotná spôsobilosť na výkon práce
• prax vo zváraní potrubí, nádrží, prvkov oceľových konštrukcií min. 5 rokov,
• zváranie uhlíkových a nerezových ocelí,
• zváranie metódami 111 resp. 135, 136, 141
• aktívny prístup k práci
• vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť PSJ Hydrotranzit, a. s. od svojho vzniku v r.2002 patrí k stredne veľkým spoločnostiam pôsobiacich v oblasti stavebníctva. Podniká na Slovensku a v zahraničí v oblasti tradičnej výstavby, výstavby potrubných , inžinierskych a energetických stavieb, veľkopriemerových nádrží, komunikácií a výrobe oceľových konštrukcií. Spoločnosť pracuje v integrovanom manažérskom systéme. Základným princípom je orientácia na zákazníka, na jeho potreby a ich uspokojovanie v maximálnej kvalite, požadovaných termínoch a pri zachovaní maximálnej hospodárnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2171664  Megjelentetés dátuma: 4.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore a po vykonaní zvarovej skúšky